Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Co se skrývá v horoskopech

 

            Z horoskopu toho vyčtete překvapivě hodně. Většina laiků je přesvědčena, že celý horoskop se týká hlavně povahy a vlastností člověka, ale tak to není. Samozřejmě, že povahové rysy tvoří velkou část horoskopu. Ale kromě toho se z něj dozvíte ještě plno dalších užitečných informací. Hlavně záleží na rozsahu horoskopu, protože malé rozbory nemohou logicky obsahovat kdoví co. A velké se zase nespokojí pouze se základními informacemi.

 

Abyste dostali co nejpřesnější horoskop, kterému můžete opravdu věřit, je nutné abyste znali přesný čas a místo vašeho narození (datum, hodina přesně na minuty, město). Od data narození se odvíjí naprosto vše. Proto je velice důležité, abyste ho skutečně znali velice přesně. Jestliže nevíte datum narození nebo přesnou hodinu, můžete o tyto informace požádat například na úřadě nebo v porodnici (pokud tam ještě mají vaše údaje). Většinou se za to platí – ale ne moc.

 Všechno ostatní, co je potřeba, se dá zjistit v různých astrologických tabulkách. V nich jsou uvedeny všechny astrologické konstelace v každém okamžiku minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

 

Jestliže si chcete sami sestavit horoskop (nebo pracujete pro jinou osobu), musíte na to mít speciální program v počítači. Jistě, dnes už se dělá vše na počítači – i horoskopy. Dříve existovaly (i dnes ještě existují) takzvané astrologické efemeridy v podobě knihy, kde se daly vyčíst potřebné informace, ale to bylo velice náročné. Moderní technika vám se vším pomůže a vše maximálně zjednoduší. Základní programy seženete na internetu zdarma. Ty lepší s více funkcemi už jsou za peníze. Můžete se podívat na stránku:

 

astrolexikon.webnode.cz/programy

…a tam si něco stáhnout.

 

            Některé základní malé horoskopy si může vytvořit skutečně každý a nemusí na to mít nějaké zvláštní astrologické znalosti. Ale vždy je lepší, když o tom tvůrce horoskopu ví aspoň něco, protože případně může vysvětlit, proč něco vychází tak a tak.

 

            Nejvíce lidí od horoskopu očekává přesný rozbor povahy a vlastností. To si v horoskopu samozřejmě přečtete. Většinou si při čtení horoskopu říkáte: „To na mě úplně sedí. Jak je možné, že je to tak přesné?“ Vysvětlení není tak složité, jak na první pohled vypadá. Žijeme ve vesmíru na jedné planetě zvané Země. Všichni vědí, že Země není jediné těleso ve vesmíru. Všude kolem nás obíhají další planety, hvězdy, asteroidy... Všechna vesmírná tělesa se v průběhu času dostávají do určitých poloh, které jsou pro astrologii významné. Vysílají jisté energie a tím ovlivňují život na planetě Zemi. Utváří také lidské vlastnosti a kromě toho po celý život člověka mají vliv na proměny jeho povahy a situace, do nichž se člověk během svého života dostává.

 

            Při čtení horoskopu se vám může přihodit, že v něm najdete informace o vaší povaze, se kterými nebudete souhlasit. Nebude to na vás pasovat. I to se stává. Důvodem toho je, že v současné době, kdy horoskop čtete, nemusíte takové vlastnosti ještě mít. Ale protože k nim máte skryté vlohy nebo v budoucnu budete okolnostmi donuceni vytvořit si takové vlastnosti, mohou se projevit až po čase.

            Nebo vás horoskop může varovat. Dozvíte se v něm, že po nějaké době se vaše povaha trochu změní a budete mít nějaké špatné vlastnosti, které ale nechcete. Berte to tak, že k takovým věcem máte sklony, které se projevují až za určitých okolností. Nedopusťte tedy, aby se tyto vlastnosti dostaly na povrch. Když o nich budete vědět dopředu, s větším úspěchem je v budoucnu překonáte.

 

            Dozvíte se, k čemu máte sklony a talent. Dobré záležitosti můžete podporovat, špatné potlačovat.

 

            Jaké zaměstnání je pro vás vhodné? Máte hodně dobrých možností, ale pouze několik z nich můžete považovat za vynikající. Jenom ty vás v životě někam posunou.

 

            Přečtete si také o tom, jaké máte v životě možnosti. Jaké se vám naskýtají nyní, jaké přijdou v budoucnu. Horoskop vás může upozornit na důležité příležitosti, které byste mohli přehlédnout. Pokud budete schopni jich využít, může to zásadně změnit váš život k lepšímu. Dozvíte se také o příležitostech, které se vám naskýtaly kdysi v minulosti a vy jste si jich ani nepovšimli. Zjistíte, kde jste udělali chybu. Proč se vám v současné době nic nedaří a máte pořád ve všem smůlu. Třeba jste nevyužili příznivých okolností někdy dřív. Příště si na toto budete dávat pozor a budete se více snažit. Uvidíte, že se vám povede lépe.

 

            Můžete se dozvědět, jaký partner se k vám nejvíce hodí – podle astrologických znamení a povahy.

            S jakými lidmi si naopak vůbec nemůžete rozumět a proč.

 

            Můžete odhalit tajemství vašich minulých životů – nebo i budoucích. Kdo jste byli ve svých minulých životech. Jak tyto životy ovlivnily váš současný život a povahu.

 

            Horoskop vám prozradí, kdy se vám bude dařit (v průběhu let) dobře a proč, nebo naopak kdy na tom budete špatně. Jaké planety na vás mají nepříznivý vliv.

 

           

Toto vše a ještě mnohem více lze vyčíst z horoskopu.

autor: Dani

13.03.2015 10:06:27
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one