Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Dny v týdnu a jejich energie

 

            Každý den v týdnu má svou určitou energii. Ta závisí na astrologických planetách, které dnům vládnou. Energie každé planety je zcela jiná a tyto různé energie můžete využít v magii nebo jiných ezoterických aktivitách ke svému prospěchu. Dokonce i běžném životě na všechny z nás působí energie planet v každém dni. Pokud se zaměříte na jednotlivé energie v souvislosti se dny v týdnu, můžete si někdy všimnout, jak na vás působí (pozitivně, ale i negativně).

 

Jak spolu souvisí planety a dny

 

Pondělí – Měsíc

Úterý – Mars

Středa – Merkur

Čtvrtek – Jupiter

Pátek – Venuše

Sobota – Saturn

Neděle – Slunce

 

Pondělí – Měsíc

 

            Měsíc sice ve skutečnosti není žádná planeta, ale z astrologického hlediska se tak bere. Jeho působení můžete zaznamenat i v běžném životě. Na život na Zemi má nezanedbatelný vliv. Způsobuje příliv a odliv na moři,  za úplňku nespavost, a když Měsíc ubývá, často můžete být nervózní, aniž byste přišli na jakoukoli viditelnou příčinu.

Prostě Měsíc nás ovlivňuje opravdu hodně. A nejen lidi – také zvířata a rostliny.

            Energie Měsíce je velice jemná a uklidňující. Je to v podstatě odražená sluneční energie. Proto se jí také přiděluje ženská charakteristika (kvůli schopnosti přijímat a odrážet energii Slunce).

            Tuto energii velice pěkně využijete při věštění a rozvoji intuice nebo při meditacích. Dobře se s její pomocí pamatují a vykládají sny. Energie Měsíce celkově posiluje cit a emoce (někdy až moc).

            Takže až si všimnete že jste v pondělí občas podráždění nebo přecitlivělí, bude úplně možné, že za to může právě Měsíc.

            Měsíční energie navozuje klidnou atmosféru.

 

Úterý – Mars

 

            Energie Marsu je velice agresivní. Vyznačuje se výraznou dynamičností, rychlostí, divokostí. S pomocí této energie snadno dosáhnete cíle, který jste si vytyčili – můžete jít i přes mrtvoly a Mars vás v tom ještě bude podporovat.

Opatrně s energií Marsu! Abyste to nakonec nepřepískli a nenadělali si mnohé problémy.

            V úterý je dobré dělat magii, při níž potřebujete velké množství energie, nebo očekáváte, že její výsledky se brzy objeví.

            V tento den zbytečně neukvapujte svá rozhodnutí.

            Dejte se do projektu, který jste dlouho plánovali nebo už ho máte dobrou chvíli rozdělaný a nemůžete s ním hnout. Mars vám jistě dodá potřebnou energii.

            Zbytečně se nehádejte a nevyvolávejte konflikty. To se Marsu obzvlášť líbí.

 

Středa – Merkur

 

            Merkur je planetou komunikace a moudrosti. Jeho energie je dost sympatická snad každému. Podporuje myšlení a filozofování, poznání, komunikaci.

            V tento den uděláte dobře, když provedete nějaké kouzlo, které vám zajistí plynulost v čemkoli chcete. Zbavujte se nervozity a nepříjemných pocitů před očekávaným pracovním pohovorem, prezentací, vyjednávání s úřady a různými (třeba i nepříjemnými lidmi). Merkur vám pomůže také při psaní. Snadno se vám podaří napsat to, co jste původně skutečně zamýšleli a ještě to bude mít hlavu a patu. Možná docílíte i pěkného stylu.

            Merkur podporuje veškerou komunikaci. To znamená telefonování, řeč, dopisování ať už klasicky nebo elektronicky, umělecké vyjádření, cestování. Ale na druhou stranu v některých případech může celé komunikaci schválně bránit. To hlavně závisí na různých astrologických konstelacích a vztazích s dalšími planetami.

            Chystáte-li se na jakoukoli cestu, s pomocí Merkura se vám vydaří, požádáte-li ho o to.

 

Čtvrtek – Jupiter

 

            Jupiter podporuje všechny, kteří vědí, čeho chtějí dosáhnout a odhodlaně jdou za svým cílem. Hlavně v oblasti kariéry je to neocenitelný pomocník. Snadno prosadíte své názory a zájmy. Dokonce můžete přijít k lepším penězům. Je skvělé, provádět ve čtvrtek magii, která vám má dohodit nějakou práci.

            Dále Jupiter podporuje vše, co má nějaký řád. To znamená matematiku, fyziku, chemii a jiné podobné vědy.

            Kromě hmotného bohatství můžete s pomocí této planety dojít také k duchovnímu bohatství.

            Suprově se vám bude dařit ve škole, protože Jupiter vám pomůže správně se učit a vědomosti vám půjdou do hlavy samy od sebe.

 

Pátek – Venuše

 

            Venuše je planetou vášně, lásky a přátelství. Urovnává rozbouřené vztahy a emoce. Právě v pátek se na vás často může usmát štěstí a ani nebudete vědět, jak se to stalo, potkáte nějakého nového skvělého přítele nebo dokonce partnera.

            V pátek provádějte magii přátelství a dobrých vztahů. Hledejte partnery. Podávejte si inzeráty nebo jděte po práci na nějakou seznamku nebo chat.

 

Sobota – Saturn

 

            Ne náhodou se Saturnem ezotericky koresponduje právě černá barva. Černá barva totiž může symbolizovat různé věci, ale nejčastěji je vnímána asi jako negativita. Na většinu lidstva černá působí velice temně a depresivně, dokonce v některých případech až nepříjemně. Této negativity vás Saturn může zbavit, pokud o to budete stát. Můžete ho o to požádat v rituálu nebo jednoduše jen tak (nejlépe tedy v sobotu, jíž vládne).

            Pracujte na magii, která má vylepšit něco ve vašem životě. Pracujte také na sobě a svém sebevědomí.

            Saturn vám pomůže utřídit si život. Poznáte, co je pro vás důležité a co ne. Snažte se pochopit svou minulost a okolí.

            Saturn má rád pořádek, takže sobota je vhodným dnem pro domácí úklid.

 

Neděle – Slunce

 

            Energie Slunce je velice pozitivní. Slibuje úspěch ve všech životních oblastech a dosažení toho, o co jste dlouho usilovali.

            Slunce posiluje vztahy hlavně v rodině, radost ze života a úspěchů (i těch malých), dobrou náladu. Dokonce má příznivý vliv na kariéru podobně jako Jupiter.

            Co začnete v neděli s pomocí energie Slunce, to se vám podaří dotáhnout úspěšně do konce.

            V neděli pořádejte rodinné výlety a různé jiné akce a radujte se z událostí uplynulého týdne.

autor: Dani

13.03.2015 10:08:47
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one