Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Planetární hodiny - Vypočtěte nejlepší dobu pro kouzlo

 

            V tomto článku se budu zabývat planetárními hodinami, které přímo souvisejí s astrologií. Trochu si započítáme… ale nebude to nic hrozného.

            Planetární hodiny využijete hlavně při magii. Podle nich si můžete naplánovat kouzla na nejvhodnější dobu a získat tak více energie, korespondující přesně s vaším záměrem, než obvykle.

 

Návod

 

            Nejdříve si musíte ujasnit, jaký je váš záměr a podle toho si vybrat planetu, která vám dodá potřebnou energii. Také si musíte stanovit, v jaký den chcete kouzlo udělat. Klidně si můžete vybrat den v týdnu ovládaný vaší planetou (od které chcete čerpat energii). Tyto vztahy mezi planetami a dny v týdnu naleznete v rubrice Astrologie v podrubrice Planety. Článek se jmenuje Dny v týdnu. Ale nemusíte se nutně řídit vládou planet vůči jednotlivým dnům. Postačí, když vypočítáte planetární hodinu v jakémkoli dni, které vaše planeta vládne. Samozřejmě, různými cílenými kombinacemi různých druhů plánování magie dostanete lepší a čistší energii.

            Nejlépe vypočítejte planetární hodinu minimálně jeden den předem.

            Nejprve zjistěte, kdy přesně vychází a zapadá Slunce ve vámi zvoleném dni. To není těžké najít třeba na teletextu, v každodenním televizním vysílání předpovědi počasí, na internetu nebo v astrologickém almanachu (jako třeba lunární kalendář, astrologické efemeridy…).

Například:

 

východ Slunce: 6:16 hod.

západ slunce: 17:49 hod.

 

            Převeďte na minuty čas východu a západu Slunce.

 

6:16 = 6 x 60 + 16 = 360 minut

17:49 = 17 x 60 + 49 = 1069 minut

 

            Dále vypočítejte, kolik minut bude Slunce putovat od východu k západu. To znamená že od většího čísla odečtete to menší.

 

1069 – 360 = 693 minut

 

            Čas mezi východem a západem Slunce je astrologicky rozdělen na 12 částí. Vydělte tedy poslední výsledek, který jste dostali, 12. Zjistíte tak délku jedné části.

 

693 : 12 = 57,75 minut

 

            Vyšlo vám desetinné číslo. Vás ale zajímají pouze celá čísla, takže výsledek zaokrouhlete.

 

57,75 = 58

 

            Vypočítali jste, kolik minut trvá jedna planetární hodina v daný den, který jste si vybrali pro svou magii (to se liší každý den). Jedna planetární hodina má tedy 58 minut.

            Teď potřebujete vědět, v kolik hodin začíná a končí každá planetární hodina ve zvoleném dni. K času východu Slunce přičtěte 58 minut. Tím zjistíte, kdy končí první planetární hodina a zároveň začíná druhá. K začátku druhé planetární hodiny přičtěte zase 58 minut. Tímto způsobem zjistíte, kdy začíná třetí planetární hodina… Takto pokračujte až do doby, kdy zjistíte počátek a konec planetární hodiny, ve které vládne planeta, kterou jste si vybrali.

            Použijte tabulky planetárních denních a nočních hodin, které najdete v podrubrice Planety. Tabulky jsem vytvořil speciálně pro vás, takže si je můžete stáhnout.

            Čísla od 1 do 12 ve sloupci tabulek úplně vlevo ukazují jednotlivé planetární hodiny. To je těch 12 astrologických časových úseků mezi východem a západem Slunce, kvůli kterým jste dělili dvanácti celkový počet minut mezi východem a západem Slunce. Každou hodinu ovládá jedna planeta. Např. desátou hodinu v úterý ovládá planeta Venuše. Jestliže jste se rozhodli uskutečnit kouzlo v úterý v hodině Venuše, musíte vypočítat podle výše zmíněného návodu, v kolik začíná a končí tato hodina. V této hodině má planeta Venuše největší vliv na magii (ale ne jenom na ni).

            Vidíte, že tabulky planetárních hodin jsou dvě – jedna pro výpočet denních, druhá pro výpočet nočních hodin. Jestliže chcete udělat kouzlo večer, musíte použít tabulku nočních hodin. 12 + 12 hodin v každé ze dvou tabulek dává dohromady 24 hodin.

Je velkou výhodou, že každá planeta vládne každý den v několika jednotlivých hodinách, takže si můžete vybrat, kdy se vám bude nejvíc hodit provádět magii.

 

autor: Dani

13.03.2015 10:10:31
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one