Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (12)
Úterý (5)
Středa (2)
Pátek (4)
Sobota (5)
Neděle (5)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

léčení (13)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Planetární hodiny - Vypočtěte nejlepší dobu pro kouzlo

 

            V tomto článku se budu zabývat planetárními hodinami, které přímo souvisejí s astrologií. Trochu si započítáme… ale nebude to nic hrozného.

            Planetární hodiny využijete hlavně při magii. Podle nich si můžete naplánovat kouzla na nejvhodnější dobu a získat tak více energie, korespondující přesně s vaším záměrem, než obvykle.

 

Návod

 

            Nejdříve si musíte ujasnit, jaký je váš záměr a podle toho si vybrat planetu, která vám dodá potřebnou energii. Také si musíte stanovit, v jaký den chcete kouzlo udělat. Klidně si můžete vybrat den v týdnu ovládaný vaší planetou (od které chcete čerpat energii). Tyto vztahy mezi planetami a dny v týdnu naleznete v rubrice Astrologie v podrubrice Planety. Článek se jmenuje Dny v týdnu. Ale nemusíte se nutně řídit vládou planet vůči jednotlivým dnům. Postačí, když vypočítáte planetární hodinu v jakémkoli dni, které vaše planeta vládne. Samozřejmě, různými cílenými kombinacemi různých druhů plánování magie dostanete lepší a čistší energii.

            Nejlépe vypočítejte planetární hodinu minimálně jeden den předem.

            Nejprve zjistěte, kdy přesně vychází a zapadá Slunce ve vámi zvoleném dni. To není těžké najít třeba na teletextu, v každodenním televizním vysílání předpovědi počasí, na internetu nebo v astrologickém almanachu (jako třeba lunární kalendář, astrologické efemeridy…).

Například:

 

východ Slunce: 6:16 hod.

západ slunce: 17:49 hod.

 

            Převeďte na minuty čas východu a západu Slunce.

 

6:16 = 6 x 60 + 16 = 360 minut

17:49 = 17 x 60 + 49 = 1069 minut

 

            Dále vypočítejte, kolik minut bude Slunce putovat od východu k západu. To znamená že od většího čísla odečtete to menší.

 

1069 – 360 = 693 minut

 

            Čas mezi východem a západem Slunce je astrologicky rozdělen na 12 částí. Vydělte tedy poslední výsledek, který jste dostali, 12. Zjistíte tak délku jedné části.

 

693 : 12 = 57,75 minut

 

            Vyšlo vám desetinné číslo. Vás ale zajímají pouze celá čísla, takže výsledek zaokrouhlete.

 

57,75 = 58

 

            Vypočítali jste, kolik minut trvá jedna planetární hodina v daný den, který jste si vybrali pro svou magii (to se liší každý den). Jedna planetární hodina má tedy 58 minut.

            Teď potřebujete vědět, v kolik hodin začíná a končí každá planetární hodina ve zvoleném dni. K času východu Slunce přičtěte 58 minut. Tím zjistíte, kdy končí první planetární hodina a zároveň začíná druhá. K začátku druhé planetární hodiny přičtěte zase 58 minut. Tímto způsobem zjistíte, kdy začíná třetí planetární hodina… Takto pokračujte až do doby, kdy zjistíte počátek a konec planetární hodiny, ve které vládne planeta, kterou jste si vybrali.

            Použijte tabulky planetárních denních a nočních hodin, které najdete v podrubrice Planety. Tabulky jsem vytvořil speciálně pro vás, takže si je můžete stáhnout.

            Čísla od 1 do 12 ve sloupci tabulek úplně vlevo ukazují jednotlivé planetární hodiny. To je těch 12 astrologických časových úseků mezi východem a západem Slunce, kvůli kterým jste dělili dvanácti celkový počet minut mezi východem a západem Slunce. Každou hodinu ovládá jedna planeta. Např. desátou hodinu v úterý ovládá planeta Venuše. Jestliže jste se rozhodli uskutečnit kouzlo v úterý v hodině Venuše, musíte vypočítat podle výše zmíněného návodu, v kolik začíná a končí tato hodina. V této hodině má planeta Venuše největší vliv na magii (ale ne jenom na ni).

            Vidíte, že tabulky planetárních hodin jsou dvě – jedna pro výpočet denních, druhá pro výpočet nočních hodin. Jestliže chcete udělat kouzlo večer, musíte použít tabulku nočních hodin. 12 + 12 hodin v každé ze dvou tabulek dává dohromady 24 hodin.

Je velkou výhodou, že každá planeta vládne každý den v několika jednotlivých hodinách, takže si můžete vybrat, kdy se vám bude nejvíc hodit provádět magii.

 

autor: Dani

13.03.2015 10:10:31
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (31)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (17)
Ne! (9)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one