Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Sedmidenní magie

Sedmidenní magie - obrázek

Sedmidenní magie - obrázek

7-denní svíce

7-denní svíce

7-denní svíce

 

            Je to zvláštní druh magie z jehož názvu je patrné, že tato magie trvá sedm dní. Každému dni vládne jedna astrologická planeta, takže při sedmidenní magii využijete všechny astrologické síly.

            Někdy, když vám na kouzle hodně záleží, uděláte lépe, když ho provedete jako sedmidenní magii, aby vám pomohly všechny planety. Jindy postačí jeden druh planetární energie. Neexistuje žádné pravidlo, podle něhož byste mohli určit, v jakých případech máte používat sedmidenní magii. Rozhodněte se sami.

            K takovému kouzlu potřebujete vysokou tenkou svíci. Tu rozdělte pomocí drobných zářezů nebo jiných značek na 7 dílů. To je velice důležité, protože každému dni je určena jedna část svíce, kterou necháte dohořet vždy k dalšímu dílu. Velice se mi osvědčily hřbitovní svíce v plastovém obalu. Nemusíte nic rýt do vosku, stačí když fixou nakreslíte čárky na obal svíce. Dále můžete svíci ozdobit třeba nakreslenými symboly planet v každé ze sedmi částí. Nebo svíci můžete přímo popsat názvy dnů nebo planet…

Speciální barevné svíce na sedmidenní magii také koupíte v ezoterických obchodech. Tyto svíce mají takovou výhodu, že jednotlivé jejich části mají různé barvy podle planetárních energií, které s nimi přesně korespondují. Ale samozřejmě, pokud chcete tuto specialitu, budete si muset připlatit. Má to své výhody i nevýhody. Nakonec, vždyť svíci skládající se z několika barev si můžete vyrobit i sami. Sežeňte nějaké staré svíce odpovídajících barev (pondělí – Měsíc – bílá, úterý – Mars – červená, středa – Merkur – fialová, čtvrtek – Jupiter – zelená, pátek – Venuše – modrá, sobota – Saturn – černá, neděle – Slunce – žlutá). K tomu si vezměte jednu vysokou bílou svíci. Barevné svíce postupně rozpusťte jednu po druhé ve starém rendlíku a jejich voskem potřete vhodnou štětkou bílou svíci tak, aby byly barvy uspořádány shora dolů ve správném pořadí od pondělí do neděle. Je to dost pracné, ale výsledek stojí za to a věřte, že taková sedmidenní svíce vyrobená vašima vlastníma rukama bude fungovat o hodně lépe než nějaká koupená.

K magii také potřebujete magické formule. Každý den při sedmidenní magii se zaměřte na energii planety, která právě vládne. Každý den tedy budete říkat jinou magickou formuli. Nejlepší bude, když si své formule vymyslíte sami, protože zde platí to samé pravidlo jako při vytváření barevné svíce: co si sami vymyslíte a vyrobíte, to funguje vždy nejlépe. Takže můžete složit báseň (na každý den jinou), nebo prostě vytvoříte pár jednoduchých vět, které budou obsahovat prosbu k planetám, které žádáte o energii. Nebo se koukněte do nějaké kvalitní chytré knihy (chytrými knihami myslím samozřejmě nějakou vaši oblíbenou knihu o magii) a jistě tam něco zajímavého najdete.

Na konci celého kouzla v sedmém dnu musíte kouzlo zpečetit speciální formulí, v níž poděkujete všem planetám za jejich pomoc. To se říká až potom, co dohoří i zbytek svíce a ta sama zhasne.

Postup magie je jednoduchý. Předem si připravte všechny pomůcky a formulky. Samotnou magii začněte v den, kterému vládne planeta, jejíž energie je pro váš záměr hlavní (chcete-li úspěch, začněte v neděli; chcete-li konečně začít s nějakým vaším dlouho plánovaným projektem, začněte v úterý… a tak dále – vždy záleží na tom, co má na starosti která planeta). Jestliže si vyrábíte speciální svíci podle mého postupu, musíte si nejprve uvědomit, v který den chcete s magií začít, abyste měli barvy ve správném pořadí (začnete-li ve středu, musíte mít úplně nahoře na špici svíce barvu fialovou, dále následuje zelená, modrá, černá, žlutá, bílá a nakonec červená). Nemůžete začínat ve středu pálením bíle barvy. To by nekorespondovalo s astrologií.

Každý den ve stejnou dobu (většinou asi večer, když jste v klidu) si vezměte sedmidenní svíci, zapalte ji a odříkejte formuli určenou pro daný den. Nechte svíci dohořet až k další části určené dalšímu dni a potom ji uhaste.

V sedmém dnu nechte svíci dohořet úplně a nakonec proneste zpečeťující formuli.

Dokončili jste celé velké kouzlo, ve kterém jste nasbírali energie všech planet. Teď právě začíná působit.

autor: Dani

13.12.2015 16:17:40
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one