Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Plánování magie

 

            Abyste dosáhli slušných výsledků v magii, musíte si ji umět správně naplánovat. Některý čas může být vhodnější pro jistý druh magie než jiný a některý může být přímo nevhodný. Využitím působení různých astrologických prvků v určitou dobu získáte nejlepší energii pro čarování, která může výrazně posílit celou magickou energii a atmosféru. Ale pokud vyberete nevhodný čas, kouzlo se nemusí podařit anebo v horším případě můžete dosáhnout jiného výsledku, než který jste původně chtěli. To by vám v některých případech mohlo pořádně zkomplikovat život.

Nejlépe uděláte, když dobu pro uskutečnění magie budete vybírat podle svého záměru. Tak to prostě funguje.

Uvedu ty jednodušší způsoby, protože ty by měl znát každý mág a jsou srozumitelné i začátečníkům. Při složitějším postupu výběru vhodné doby pro provádění magie musíte vědět, jak funguje astrologie alespoň v těch nejzákladnějších bodech.

Správný čas se dá také vypočítat různými způsoby, ale někdy to může být složité a zdlouhavé a často také nepřesné. Místo jakéhokoli počítání se vždycky raději podívejte do almanachu, kde najdete nejpřesnější údaje (samozřejmě jestli se zabýváte více astrologií, nebude pro vás nějaké primitivní počítání představovat žádný problém).

 

 

Nejjednodušší způsob

 

K takovému plánování magie nepotřebujete znát vůbec nic o astrologii. Nevyužíváte totiž cíleně žádné určité astrologické korespondence a v podstatě je vám úplně jedno, v kterou dobu kouzlo provedete a nemusíte se starat o působení jednotlivých astrologických sil.

Před magickou prací vyzvěte všechny aktuální astrologické síly, které právě v tu dobu působí a vhodnou formou požádejte o to, aby byly veškeré astrologické korespondence vhodné pro váš záměr a aby vám všechny pomáhaly při vaší magii.

Je to velice jednoduchý způsob a hodí se vždy. Ale lepší je, když se budete do magie takovýmto způsobem vrhat jenom ojediněle. Vždy je lepší vybrat nejvhodnější dobu klasickým způsobem (dále uvedenými postupy). Tak si také ujasníte, čeho vlastně chcete dosáhnout a získáte přesně tu energii, jakou potřebujete.

Takto magii provádějte spíše pokud nebude možné naplánovat ji předem.

 

Přibývající a ubývající Měsíc

 

Tento způsob plánování je také dost jednoduchý. Musíte akorát vědět, kdy Měsíc ubývá a kdy přibývá. To zjistíte, podíváte-li se v noci na oblohu. Jestliže má Měsíc tvar písmene D, znamená to, že přibývá (dorůstá). Má-li tvar C (couvá), ubývá. Přibývající Měsíc je vždy od novu do úplňku. Ubývající Měsíc je naopak vždy od úplňku do novu.

Aktuální stav Měsíce si vyhledáte také na internetu, na teletextu, v normálním nebo ještě lépe lunárním kalendáři.

Je celkem logické, jak se plánuje magie podle ubývajícího a přibývajícího Měsíce. Při ubývajícím Měsíci dělejte kouzla, která vás mají něčeho zbavit (pro zhubnutí, zbavení se vlivu nepříjemného člověka, zbavení se strachu…). Přibývající Měsíc vám naopak pomůže získat to, co potřebujete (úspěch, zvýšení platu, duchovní růst…).

Vidíte, že toto plánování je velice jednoduché. Vše závisí jenom na tvaru měsíce.

 

Dny v týdnu

 

U tohoto způsobu už musíte vědět alespoň základní informace o astrologii.

Magii si naplánujte na určitý den v týdnu (pondělí až neděle) podle toho, která planeta danému dnu vládne. Musíte ale znát charakteristiky jednotlivých planet, abyste věděli, jaká planeta vám k čemu pomůže.

 

Pondělí – Měsíc

Úterý – Mars

Středa – Merkur

Čtvrtek – Jupiter

Pátek – Venuše

Sobota – Saturn

Neděle – Slunce

 

Sluneční znamení

 

Naplánujte si magii na dobu, které vládne určité sluneční znamení. Zase musíte znát charakteristiky jednotlivých znamení zvěrokruhu, abyste věděli, jaké znamení vám nejvíce pomůže.

 

Beran – 20./21. března – 19./20. dubna

Býk – 20./21. dubna – 20./21. května

Blíženci – 21./22. května – 20./21. června

Rak – 21./22. června – 21./22. července

Lev – 22./23. července – 22./23. srpna

Panna – 23./24. srpna – 22./23. září

Váhy – 23./24. září – 22./23. října

Štír – 23./24. října – 21./22. listopadu

Střelec – 22./23. listopadu – 20./21. prosince

Kozoroh – 21./22. prosince – 19./20. ledna

Vodnář – 20./21. ledna – 19./20. února

Ryby – 18./19. února – 19./20. března

 

U každého znamení je vždy uvedeno více termínů začátku a konce jeho působení, protože to se mění každý rok. Nejlépe tedy uděláte, když si tato data vyhledáte v lunárním kalendáři, astrologických efemeridách nebo jiném podobném almanachu, kde jsou uvedeny i přesné časy, kdy znamení začíná a končí se svou působností.

Nevýhodou takového plánování je, že znamení vládnou vždy přibližně pouze jeden měsíc v roce, takže pokud si kouzlo naplánujete takovým způsobem a nakonec prošvihnete správnou dobu, musíte počkat celý rok a teprve potom můžete kouzlo uskutečnit. To je velice nepraktické.

 

Měsíční znamení

 

I Měsíc postupně vstupuje do všech znamení zvěrokruhu – podobně jako Slunce – jenomže Měsíci toto celé trvá přibližně jeden měsíc (oproti Slunci, které všechna znamení projde za jeden rok).

Působení Měsíce závisí na jednotlivých znameních, ve kterých se právě nachází.

Aktuální stav Měsíce ve vztahu ke znamením naleznete opět v nějakém almanachu.

 

 

Dále můžete různě kombinovat jednotlivé jednoduché i složité postupy, abyste docílili co nejlepších výsledků a vyždímali z univerza skutečně to nejlepší.

autor: Dani

 

13.03.2015 10:05:49
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one