Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Chraňte se před negativním světem

 

            V minulých článcích jste se dozvěděli, jak máte postupovat v případě, že se chcete vyhnout negativní energii na určitém místě, které musíte pravidelně navštěvovat (například pracoviště). Je velice výhodné ovládat takovýmto způsobem energii, abyste z toho měli užitek a zlepšilo to váš život.

Umíte se teď chránit pomocí energie, která se váže k určitému konkrétnímu místu. Ale pokaždé si nemůžete vytvářet „zahrádku“ na nějakém místě. Třeba když potřebujete něco zařídit nebo vykonat, nikdy předtím jste to nedělali a navíc kvůli tomu musíte jet nebo se jinak dopravit někam, kde to neznáte a nevíte předem, jaké tam působí energie. Typickým příkladem pro takové situace může být: pracovní pohovor, zkouška ve škole, přednáška, projev před množstvím neznámých lidí… Určitě vás napadne ještě spousta modelových situací, ve kterých byste se právě vy mohli ocitnout.

Můžete být v takových náročných situacích nervózní, což nepříznivě ovlivní váš výkon, nebo něco podobného. Dobrou zprávou pro vás je, že se na vše, co vás čeká, můžete v klidu připravit – předem doma nebo dokonce přímo na místě předtím, než budete muset čelit negativním energiím atd. V podstatě si vytvoříte „zahrádku“, kterou si můžete nosit všude s sebou, takže kdekoli a kdykoli budete chráněni před negativními vlivy. Této „zahrádce“ vázané přímo na konkrétní osobu říkejme „štít“. Je to totiž zase něco trochu jiného než původní „zahrádka“.

Jak se takový „štít“ vytváří. Není na tom nic těžkého a vlastně je to dokonce jednodušší než „zahrádka“. Zbavte se veškeré negativity, která se ve vás usadila. Řekněte si aspoň na chvíli, že je vše v pohodě a s ničím si nemusíte dělat starosti. Uvolněte se. Představte si, že se kolem vás tvoří ochranná bublina z pozitivní energie. Postupně obklopuje celou vaši osobu. Zároveň si uvědomujte, že v ochranném „štítu“ jste v bezpečí a nic z okolí vás nemůže ohrozit nebo nějakým způsobem rozladit. Jste uvnitř „štítu“, odkud můžete vše nerušeně pozorovat a reagovat na podněty z okolí, ale nic vás nemůže ohrozit.

Je důležité, abyste uvnitř „štítu“ udržovali, po celou dobu jeho existence, pozitivní energii. To znamená, že musíte myslet pouze pozitivně. Nesmíte si v žádném případě připouštět, že by se něco mohlo dít tak, jak to nechcete a podobně. To by bylo nepříjemné a to přece nechcete. Představte si, že jste v bezpečí uvnitř „štítu“ a vše, co budete dělat, bude bezchybné a perfektní.

Jestliže za žádnou cenu nemůžete udržet pozitivní myšlení – často se to stává, pokud na to nejste zvyklí, ještě to nemáte natrénované – potom si vymyslete určité slovní heslo nebo obraz v mysli, které vždy zajistí, že se rázem zbavíte veškerých negativních myšlenek. Může to být nějaké magické slovo nebo něco, co vás vždy spolehlivě rozesměje. Výběr takového hesla je čistě na vás, ale musí zabrat při každé příležitosti, takže vybírejte pečlivě. Nejvíc se většinou osvědčí to, co vás napadne jako úplně první, protože to bývá většinou nějaká úplná pitomost, která s ničím naprosto, ale naprosto nesouvisí a vy se smějete už jenom tomu, jak vám to vlastně mohlo přijít na mysl, když je to tak stupidní :-).

S použitím štítu je vše v životě snazší. Ale vyvarujte se toho, abyste se na něm stali závislí, protože to by vám příliš k užitku nebylo. Zkoušejte občas vykonat i něco bez něj, protože jinak byste si každou nepříjemnou situaci, která může kdykoli nečekaně nastat, ještě více zkomplikovali, pokud byste zrovna neměli svůj „štít“ po ruce.

Jakmile se budete potřebovat „štítu“ zbavit, představte si, že ochranná bublina se kolem vás rozplývá, až nakonec úplně zmizí.

Jak jednoduché a přece účinné kouzlo… že?

autor: Dani

13.03.2015 10:04:25
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one