Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Energie a její využití

 

Energie je v ezoterice velice důležitá věc. A proč vlastně? Protože vše, co existuje, je tvořeno energií, a proto se pomocí energie dá vše ovlivnit. Naučíte-li se dobře ovládat energii, máte velké možnosti, jak změnit svůj život (ale i okolí).

Energie vám může hodně pomoci překonat vaše problémy. Jistě, že to není zase až tak jednoduché, jak jednoduše to vypadá napsané. Nejprve musíte být schopni svůj problém pojmenovat a uvědomit si, jak vás tato záležitost skutečně omezuje a pak teprve můžete začít něco řešit. Na této fázi můžete pracovat nejdříve – to znamená, ještě předtím než začnete vůbec nějak pracovat s energií. Bude to mít pro váš ezoterický, ale i běžný život, obrovský přínos, protože se naučíte ovládat energie především v sobě a budete postupně posilovat své slabé stránky. Budete se stále zdokonalovat, až se sebou nakonec můžete být spokojeni.

Jak používat energii

 

Není na tom nic těžkého. Musíte si jenom uvědomit, že každá energie je neviditelná. Můžete ji například cítit, ale nikdy ji nemůžete běžným způsobem vidět… pokud tedy nemáte nějak zvlášť vyvinutý „zrak“ na to, abyste byli schopni energie přímo vidět. To se dá také nacvičit, ale tím se teď zabývat nebudeme.

Při práci s energií používejte vizualizační techniky. Ty se také dají natrénovat. Chce to trpělivost a cvik. Návody jak na to naleznete v rubrice Magie. Nacházejí se tam dva články: Vizualizace a Jak pěstovat vizualizaci. Chcete-li, můžete zkusit zdokonalit svou vizualizaci podle uvedeného návodu nebo si někde vyhledejte nebo přímo vymyslete nějaký svůj.

Nepodceňujte vizualizaci, protože jenom s ní můžete být v práci s energiemi úspěšní.

 

Žádná energie není jenom tak v klidu. Energie totiž musí proudit vždy určitým směrem. Pokud proudit přestane, nastává kritická situace, kdy energie přestává působit tak, jak má a může nadělat hodně škod.

Neustálé proudění je velice užitečná vlastnost energie, protože díky tomu můžete energii nasměrovat tam, kam chcete a tam pro vás bude působit. Důležité je vědět, KAM ji máte nasměrovat, aby výsledky vašeho snažení byly co nejlepší.

 

Díky energii můžete změnit nebo vylepšit hodně věcí ve vašem životě. Pokud se vám nelíbí, co se kolem vás nebo přímo ve vás občas děje, nemusíte si to nechat líbit. Braňte se proti nežádoucím vlivům pomocí energie.

Další články vám poradí jak na to.

autor: Dani

13.03.2015 10:02:15
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one