Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Pracujte s energií

 

Rozhodnete-li se číst tento článek, uděláte nejlépe, když si ještě předtím prostudujete minulý článek o energii. Tak lépe pochopíte principy práce s energií a budete vědět, jak energie může působit a proč.

 

Máte-li ve svém životě určité rušivé vlivy, které vám vadí a bylo by lepší, kdybyste se jich mohli zbavit, určitě neváhejte a vyzkoušejte následující postup práce s energií.

            Pro tuto magii je důležité, aby k vám objekty které vám vadí, vysílali nepříznivou energii pravidelně, protože jinak by bylo vaše magické opatření zbytečný přepych, který by neměl pořádné uplatnění. Rozmyslete si tedy, jestli toto bude ve vašem případě opravdu nutné, pokud se vám kouzlo zalíbí a chtěli byste ho zkusit.

            Ale jak poznáte, že kouzlo zrovna VY potřebujete? Musíte se nad tím vážně zamyslet. Kouzlo v žádném případě nepotřebujete, jestliže svou situaci můžete zvládnout sami pomocí svých běžných sil (teď nemyslím ty magické). Pokud usoudíte, že vaše schopnosti stačí na to, abyste dali vše do pořádku, pak to znamená, že vaše situace není zralá na kouzla a kdybyste nějaké provedli, bylo by naprosto zbytečné.

            Víte už, jak má vypadat životní situace, ke které se hodí kouzlo, které vám chci ukázat. Ještě se podíváme na podobu toho, před čím vás má kouzlo ochránit.

            Nejčastěji se toto kouzlo používá například proti nepříjemným lidem, kteří otravují život. Typickým příkladem místa, kde se takoví lidé nacházejí může být místnost v práci, kde tito „zlí“ lidé plní funkci kolegů nebo jiných osob, se kterými musíte často přicházet do styku, aniž byste to vyžadovali nebo chtěli. Také ve škole se setkáváte stále se stejnými osobami, které na vás nemusí působit právě příznivě.

            Kvůli takovýmto lidem, které fakt nemusíte (!), se cítíte unaveně, jste naštvaní, nemůžete se na nic soustředit a tak dále. Jistě to zná každý. Určité lidi na určitém místě prostě nemůžete vystát. Tučně zvýrazněná slova jsou velice důležitá, protože to je hlavní klíč k rozpoznání situace zralé na kouzlo.

            Ale ve všech případech se nemusí jednat pouze o osoby, které bývají označovány za rušivé elementy. V mnohých případech se můžete bránit proti úplně jiným věcem, jako je třeba hluk na pracovišti, kolektivně špatná nálada, která je velice nakažlivá, rozptylující vlivy z okolí, kvůli nimž se nemůžete pořádně soustředit na to důležité a tak dále. Každému vadí něco jiného. Kolem nás je tolik věcí, které nám velice vadí, ale nemůžeme je ovlivnit nebo se jich zbavit… pokud ale neprovádíme magii.

 

            A teď už vás určitě zajímá, jak vypadá postup toho zázračného kouzla.

            Hlavně to chce představivost – vizualizaci. Články o vizualizaci naleznete v rubrice Magie. Vizualizace v magii je velice důležitá věc. Bez ní ničeho nedosáhnete. Musíte si totiž energii představit.

            Podívejme se na konkrétní příklad, kde můžete toto kouzlo použít:

Představte si, že pracujete v pěkné útulné kanceláři. Líbí se vám tam, vaše práce také není špatná, ale má to jeden velký háček – hned vedle vašeho stolu stojí další stůl, u něj židle a na té věčně vysedává vaše kolegyně, které pusa jede a jede a místo aby pracovala, pořád do vás něco hučí, takže vy se nemůžete soustředit na práci a navíc vás to celé rozčiluje. Kolegyně je úplně nemožná a vám se ježí vlasy už jenom z toho, že ji ráno vidíte.

To není moc příjemná situace, že? Ale co s tím naděláte, když kolegyně má takové špatné vlastnosti a ještě nemůže pochopit, že vás to otravuje?

Představte si tedy, že se kolegyně můžete zbavit. Jistě, nemůžete ji nechat vyhodit z práce nebo něco podobně ošklivého, ale můžete zmírnit její vliv na vás. Prostě se nenecháte ovládat energií, kterou k vám neustále vysílá. Tady zase vidíte, že za to, že se nemůžete v práci soustředit, může zase energie. Proto je dobré bránit se proti ní zase jinou energií.

Chcete kolegyni od sebe odříznout? To nebude žádný problém, pokud ovládáte magii. Prostě odstřihnete proud její energie, kterým vás neustále zásobuje a bude to.

Postup: Představte si místo, kde pracujete. Musíte ho vidět v mysli. Detailně si vybavte, kde máte svou židli, kde končí váš stůl a začíná pracovní prostor vaší kolegyně. Máte-li s tím problémy, protože si nedokážete vybavit vše detailně, hodně vám může pomoct jednoduchý náčrtek na papír. Pomyslně postavte kolem svého pracovního místa a všech věcí, které tam jsou a které používáte ke své práci, plot z pozitivní energie. Jestli se vám zdá plot málo účinnou ochranou, postavte kolem tohoto místa rovnou celou tlustou hradbu. Musí to vypadat, jako kdyby celý váš pracovní prostor byl ohraničen vysokým plotem jako vaše soukromá zahrádka, kam má každý nepovolaný vstup zakázán. Přes vysoký plot se dovnitř nikdo nedostane. Dělá-li vám problémy, představit si energetický plot kolem kanceláře, potom použijte náčrtek, který jste jistě dělali a barevnou fixou nebo něčím podobným si hranice „zahrádky“ načrtněte. Pozor! Vždy, když kreslíte takovéto energetické ohraničení, mělo by být souvislé nepřerušované a pečlivě uzavřené ze všech stran. Musíte to vše dělat maximálně pečlivě, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Pokud to zkazíte, musíte to celé opakovat znovu od začátku, tak se snažte hned na poprvé, protože jestliže budete muset akci opakovat, bude to pro vás vyčerpávající a nepříjemné. Potom by se mohlo stát, že do pozitivní energie plotu vám vnikne trochu té negativní a to je špatné. To v žádném případě nechcete, že? Plot musí být tvořen pouze pozitivní energií, aby vás před něčím ochránil. To samé platí o představování si v mysli. Také nesmíte při kreslení energetické linie vynechat prázdné místo. Jinak budete mít v plotě díru a nebude to fungovat tak, jak jste plánovali.

Až to dokončíte, můžete si být jisti, že až zítra přijdete do práce, kolegyně vás už nerozhodí a budete se moct soustředit. Budete si pracovat ve své zahrádce a kolegyni necháte venku.

 

Možná vám připadá divné, že takové kouzlo se dá provést na dálku, ale je to tak. Vždy je lepší, když kouzlo uděláte doma v klidu než přímo na místě, kde by vás ovlivňovaly právě ty rušivé elementy, kterých se hodláte zbavit.

Tímto způsobem se nemůžete kdejakého člověka úplně zbavit, ale můžete tím výrazně zmírnit jeho vliv na vás.

 

Až dorazíte druhý den na místo, kde jste vytvořili energetický plot, můžete ho nějakým způsobem cítit. Například může vydávat trochu tepla nebo naopak chladu. Můžete cítit jemný vánek, protože energie není nikdy v klidu a stále musí proudit. A tak dále. Každý to vnímá jinak. Po krátké době si na tyto projevy energie zvyknete a nebudou vám vadit.

Nemusíte mít obavy, že pokud vstoupíte do „zahrádky“, zbouráte si plot. Tak to nefunguje. Plot je pružný a můžete vycházet ven a vcházet dovnitř, jak se vám zlíbí a nic tím nepokazíte. Jenom byste si měli dávat pozor při vstupu dovnitř, abyste dovnitř nepřinesli velké množství negativní energie. Stěny zahrádky fungují také jako ochrana před jakoukoli negativní energií. Jakmile se taková energie dostane do kontaktu s plotem, zničí se. Teoreticky byste měli mít uvnitř „zahrádky“ jakési sterilní prostředí. Ale jestliže se vám podaří vnést dovnitř větší množství negativní energie, může se stát, že plot nebude stačit na její zničení a její část se dovnitř dostane. Potom je potřeba „zahrádku“ zevnitř vyčistit.

Jak na to? Dozvíte se to v dalším článku.

autor: Dani

13.03.2015 10:02:57
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one