Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Vyčistěte "zahrádku"

 

            V minulém článku jsme si vysvětlili, co rozumíme pod pojmem „zahrádka“. Můžete si ji jednoduše vytvořit, kdykoli to potřebujete. Zvládne to každý.

            „Zahrádka“ je tvořena výhradně pozitivní energií. Pouze ta vás může ochránit před nežádoucími vlivy z okolí. Ale někdy se může přihodit, že se dovnitř dostane třeba jenom malé množství negativní energie. A to je problém, protože potom „zahrádka“ nemůže fungovat tak dobře jako dřív.

            A co s tím mám dělat? namítnete jistě. Musíte dát energie do pořádku. Také toto není vůbec složité.

            Pamatujte si, že ještě před vkročením do „zahrádky“ byste se měli zbavit co největšího množství negativní energie. Zbytek se zničí při procházení stěnou „zahrádky“. Jak na to?

            Podívejme se na jeden typický příklad. Zůstaneme opět na našem modelovém pracovišti. Představte si, že jste na chvíli museli opustit svou kancelář. To jinými slovy znamená, že jste museli vykročit ze „zahrádky“, která vás chrání před negativitou. Všude, kde se pohybujete bez ochranné „zahrádky“, může na vás kdykoli zaútočit nějaký rušivý vliv z prostředí, ve kterém se pohybujete. Časem si na takové události zvyknete a nebudou vám vadit. Chce to jenom neustále pracovat na vaší „zahrádce“. Budete-li se o ni dobře starat, bude neustále sílit a co nejvíce se přizpůsobí vašim potřebám, takže by měla korespondovat s vaší energií a vašimi potřebami.

            Ale zpět do práce… Svou kancelář jste museli opustit, protože si vás zavolal šéf, který vás dokáže vytočit čímkoli. Nesnášíte ho a teď jste nuceni se s ním setkat. Zuříte už ve chvíli, kdy se dozvídáte, že je na vás tento člověk zvědavý. A cestou zpět do kanceláře přímo pěníte, protože jste zjistili, že šéf se akorát nudil a pozval si vás, aby si z vás mohl dělat srandičky, které celá firma považuje za opravdu velmi, velmi vtipné.

            Musíte se zbavit veškeré negativity ještě předtím, než vkročíte do své oázy klidu. Uděláte to jednoduše tak, že si řeknete, že teď přece půjdete do „zahrádky“, kde se vůbec, ale vůbec nemusíte rozčilovat a kde se všechny problémy a nepříjemnosti scvrknou na nepatrnou velikost. Není tedy důvod, abyste zůstali naštvaní.

 

            Ale vždy se to nepovede přesně tak, jak jste předpokládali nebo jste si mysleli, že celou situaci zvládnete. Občas vám do „zahrádky“ vklouzne trochu negativity a postupně jí tam přibývá víc a víc.

Proto je dobré pravidelně „zahrádku“ čistit. Můžete to udělat přímo uvnitř, v době, kdy vás nebude nikdo rušit. Přitiskněte dlaně k sobě a rychle je třete o sebe, až budou úplně horké. Potom je pomalu oddalujte od sebe a představujte si, že mezi nimi vzniká koule pozitivní energie, která se zvětšuje nebo zmenšuje podle toho, jak měníte vzdálenost mezi svými dlaněmi. Můžete tuto energii bez problémů ovládat a vždy se bude chovat tak, jak vy budete chtít.

Představte si, že je to energie speciálně určená k ničení negativity. Vyhoďte kouli do vzduchu a vizualizujte si, že nahoře explodovala a rozlétla se na nespočítatelné množství kousků a tyto kousíčky se rozptýlily po celé „zahrádce“. Následně se takto zničí veškerá nahromaděná negativita.

Akci opakujte tak dlouho, dokud si nebudete jisti, že prostředí uvnitř „zahrádky“ je stejně čisté jako když jste ji poprvé aktivovali.

 

Jestliže nechcete čištění provádět přímo na místě, můžete to udělat i v klidu doma. Potřebujete k tomu pouze náčrtek místa, kde pracujete, s vyznačenými hranicemi „zahrádky“. Postup čištění je úplně totožný s tím, který je uveden výše. Jenom je v tom ten rozdíl, že kouli pozitivní energie vmáčknete do papíru a při tom si představíte, že se koule takto dostala přímo do kanceláře a následně si vizualizujete, že čistí přímo prostor „zahrádky“ v kanceláři.

Budete-li toto provádět doma, je to trochu náročnější na představu, ale zase se na to můžete lépe soustředit.

 

Pravidelné čištění „zahrádky“ je nutné, protože jestliže se v ní bude hromadit stále více negativity, může to mít na vás a její fungování nepříznivý vliv.

autor: Dani

13.03.2015 10:03:44
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one