Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Duše v těle

Naše tělo můžeme chápat jako „obal“ duše. Funguje jako dopravní prostředek v naší dimenzi. Žijeme ve hmotném světě a chceme-li se dostat na nějaké jiné místo v rámci našeho světa, musíme k tomu použít tělo. Je jedno, zda jdeme pěšky, šlapeme na kole nebo se vezeme autem. Duše je stále přítomná v těle, které se pohybuje.

Někteří mohou své tělo považovat za vězení. Hlavně v případech kdy ho mají nějak poškozené nebo se ocitnou ve špatných podmínkách pro život. Ale tělo ve skutečnosti není vězení, potřebujeme ho, protože bez něj bychom se nemohli orientovat v našem světě. Žijeme ve hmotném světě, a proto se musíme i my sami vyznačovat něčím hmotným. Pomocí svých pěti smyslů komunikujeme s okolím a seznamujeme se s ním, sbíráme potřebné informace. Dorozumíváme se s ostatními lidmi řečí a řečí těla. V jiných dimenzích není potřeba řeč. Existují tam jiné způsoby komunikace, ale zde je nejdůležitější řeč, písemná forma komunikace a umění. To vše jsou hmotné věci.

Naše duše je transcendentální a transdimenzionální. To znamená, že je nehmotná a dokonce se může libovolně přesouvat napříč dimenzemi. Ale protože je spojena s tělem tady a teď, je zakotvena v tomto světě. Můžeme říct, že je omezena pouze na tento svět, kde žijeme pomocí těla. Duše se i odtud občas vydává na výlety do jiných světů, ale v podstatě to není celá duše, ale jenom její část, zbytek zůstává stále uvnitř těla a hlídá ho, aby mu zatím něco neublížilo, a zajišťuje fyziologické procesy, jako je dýchání, tlukot srdce atd. To vše funguje, i když je mysl momentálně třeba v hlubokém transu, i když v jakémsi úsporném režimu.

Tělo je dar, jehož „parametry“ jsme si do detailu zvolili ještě před narozením, abychom nasbírali zkušenosti, které jsme si vytyčili a obstáli v současném životě. Vybrali jsme si i podmínky a vztahy, do kterých se narodíme. I ten, kdo má od narození postižené tělo nebo nějakou nemoc, si to vše sám takto „naprogramoval“, akorát si to nepamatuje. Zní to asi divně, ale je to tak. Tělo je prostředek, díky kterému sbíráme nejrůznější zkušenosti a vědomosti v průběhu životů. Nezbývá nám nic jiného, než to pochopit a s touto skutečností se smířit, a ať to zní třeba šíleně, něco z toho vytěžit a poučit se. Náhle nám následně může dojít, jaký smysl má vše v našem životě a proč to má být právě takhle, i když s tím úplně nesouhlasíme a přijde nám nefér, když máme nějaký nedostatek a vidíme kolem sebe jiné lidi, o kterých si myslíme, že jsou dokonalí a mají štěstí na rozdíl od nás.

Duše se snaží chránit svou schránku, jak nejlépe to jde. To je dobře. Ale všímáme si vůbec signálů, které k nám duše vysílá v případech ohrožení těla? Občas se dějí zlé věci, které člověku naprosto změní život, aniž by o to stál (autonehody, nemoci, poškození mozku vlivem drog…). Většinou se taková změna nedá napravit. Ale v mnohých případech máme moc vyhnout se takovýmto situacím. Jde pouze o to, abychom si více všímali intuice. Říká se o ní, že je to takový šestý smysl, protože se nedá úplně vědecky vysvětlit nebo nějak změřit. Zdá se, že je to něco nadpřirozeného. Občas nás naše intuice vyděsí, když spatříme ošklivé vize… ještě horší je ale potom realita, když se stanou skutečností. Uvědomíme si, že jsme o katastrofě věděli dávno předem, a kdybychom se řídili tímto varováním, mohli jsme si ušetřit spoustu nepříjemností.

Někdy se katastrofám nedá předejít. Tomu se říká osud a také ten jsme si sami zvolili před narozením.

Někdy se chováme ke svému tělu, jako by to byl kus něčeho, na čem nám vlastně ani moc nezáleží nebo ho považujeme rovnou za nepřítele. Děláme stále věci, o kterých víme, že tělo ničí. Nezajímá nás, kam až to povede, jestli toho nenecháme. A proč vlastně? Tělo je dar, a proto bychom o něj měli pečovat a vážit si každého dne, kdy nám funguje vše, co k němu patří.
17.03.2015 18:26:36
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one