Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Podstata problému

Řešíte nějaký problém a stále nemůžete přijít na to, proč se nehýbete z místa. Něco chcete, ale pořád to nepřichází a vy už si myslíte: „To není možné, zkusil jsem vše, co se dalo, ale nikam to nevede!“ Nakonec vás tato bezmoc nad svou situací může až rozčílit, což je asi to nejhorší, protože pak vytváříte negativní energii, která ještě více brání uskutečnění vašich plánů.

Je těžké odhalit příčinu, PROČ se vám nedaří, co potřebujete realizovat. A často se tato příčina zdánlivě a naprosto logicky vůbec netýká vašeho problému. Proto vás ani nenapadne, že zrovna tato záležitost by mohla být klíčová. Jenomže v universu vše se vším souvisí a nic není náhoda. Jedna životní oblast ovlivňuje druhou. Každá myšlenka je energií, která může působit tam, kde to nejméně čekáte. A tak vznikají bloky v různých životních oblastech. Nejprve je musíte odstranit, a pak teprve samo přichází řešení.

Pokud se nalézáte v situaci, kterou potřebujete vyřešit, a stále se to nedaří, musíte přijít na podstatu problému. Bez ní se nikam nedostanete. Hluboce o své situaci přemýšlejte nebo meditujte. Také si můžete pomoct věštěním nebo četbou duchovní literatury. Způsobů, jak to dokázat je více.

Hlavní věcí je však správná otázka. Nesmíte se ptát: „Proč nemám více peněz?“ nebo „Proč nemůžu dostat lepší práci?“ nebo dokonce „Co mi brání v uskutečnění mých plánů?“. Ne, to je špatně! Musíte se sami sebe zeptat: „CO DĚLÁM JÁ ŠPATNĚ? ČÍM SI JÁ SÁM ZNEMOŽŇUJI VYŘEŠENÍ TÉTO NEPŘÍJEMNÉ SITUACE?“ Tato otázka je jediná správná, i když na první pohled vypadá divně. Proč vlastně máte obviňovat sebe z vlastních problémů, když vy se přece vždy snažíte veškerým potížím vyhnout, jak to jde?

Pro většinu lidí je odpověď téměř nepochopitelná, protože pravdou je, že VY SAMI SI MŮŽETE ZA VŠECHNY PŘÍJEMNÉ I NEPŘÍJEMNÉ SITUACE, KTERÉ VÁS V ŽIVOTĚ POTKAJÍ. To je karma. Svými myšlenkami a činy po celou dobu života si k sobě přitahujete energie, které ovlivňují vše, co se děje kolem vás. Myslíte-li tedy negativně, pak se vám budou dít nepříjemnosti. Myslíte-li pozitivně, pak jste šťastný člověk a i když jste dosud ve své mysli neměli pro pozitivno místo a právě teď s tím začnete, uvidíte, jak vám to změní život k lepšímu. Zde se hodí známé přísloví: Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra. Čím dřív začnete s pozitivním myšlením, tím lépe.

Chcete-li, aby se vám splnilo, co potřebujete, pak chvalte zítra. To znamená, že si máte představit, že to, o co usilujete, už je splněno a vy si už dnes užíváte pozitivních výsledků. Tím se pozitivně naladíte na příchod chtěného a to si skutečně přitáhnete. Pozitivní přitahuje vždy pozitivní, a negativní vždy jenom to negativní. To je zákon přitažlivosti a funguje v celém universu. Důležité je pouze ho znát a vědět, jak ho využít, a tím se vám hodně usnadní život.


autor: Dani
13.03.2015 10:33:15
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one