Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Čarodějnická násobilka

 

            Existuje něco jako čarodějnická násobilka. Má podobu básně a skrývá se v ní hodně moudrosti. Je to jakýsi hlavolam, který když vyřešíte, pochopíte lépe, jak funguje duchovní svět a magie. Ale nejenom to. Vyplývá z toho, jak funguje celé univerzum (hlavně na té duchovní úrovni).

            Následující verše jsem nevymyslel já, ale jiný koumák – Johann Wolfgang von Goethe, slavný německý spisovatel, který se dost věnoval ezoterice a hodně o ní věděl. Báseň je uvedena v jeho nejznámějším díle o Faustovi.

 

Musíš to pochopit!

Desítku z jedničky vyrobit

a dvojku nech odejít,

trojku vyrovnej

a bohatství si uchovej.

Čtyřku pusť ke křížku!

Z pětky a šestky –

jak dozvíš se od moudré kněžky –

sedmičku s osmičkou uděláš,

tím dobré dílo vykonáš:

A devět je jednou

a deset žádnou.

To k násobilce malé

čarodějů krále!

 

            Abyste správně pochopili, o čem čarodějnická násobilka vypráví, musíte k luštění jejího tajemství použít tarot. To je totiž nejenom věštecká, nýbrž také magická pomůcka. A navíc je to kniha života, která vám ukáže, pokud k ní správně přistupujete a snažíte se ji pochopit, jak funguje život a svět a jak to v něm chodí.

            Přijdete-li na význam čarodějnické násobilky, zjistíte v čem spočívá celá magie a posune vás to hodně dopředu ve vašem studiu ezoteriky.

            Nejlépe by bylo, kdybyste na řešení přišli sami s pomocí svých vlastních sil. Jistě, že to nemusíte pochopit hned teď. Třeba na to přijdete až postupně v průběhu vašeho studia, což bude ještě nějakou dobu trvat. Jestliže pravidelně pracujete s tarotem a vyznáte se v něm, přečtěte si verše a možná vám bude vše hned jasné po chvíli přemýšlení. Ale pokud si s tím nevíte rady, může to znamenat, že ještě nejste připraveni na pochopení takových věcí a musíte ještě nějakou dobu studovat. Anebo se podívejte na mou interpretaci v následujícím článku. Ale věřte, že když si na tuto záhadu posvítíte sami a přijdete na její řešení úplně sami, dá vám to mnohem víc než, když si přečtete moji interpretaci. Tak si dobře rozmyslete, co chcete, než začnete číst další článek.

autor: Dani

 

13.03.2015 09:37:20
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one