Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

První pomoc při uhranutí

 

            Poslední dobou vám nic nevychází, jste unavení, vypadá to, že na vás něco „leze“… Takhle nějak mohou vypadat příznaky po uhranutí. Uvědomění si, že došlo k uhranutí je prvním krokem k jeho úspěšnému odstranění. Ale pozor! Děje-li se ve vašem životě něco nepříjemného, nemusí se hned jednat o uhranutí. Občas se prostě stává, že vám něco nevyjde nebo se delší dobu nemůžete zbavit špatné nálady. To je naprosto normální.

            Pokud si nejste jisti, zda jste byli skutečně uhranuti nebo ne, uděláte nejlépe, když si to zkusíte nějak zjistit. Nejlépe se to provede asi věštěním. Můžete si věštit vy sami nebo požádejte někoho jiného, kdo věštění rozumí. Možná je dokonce lepší, když to za vás udělá někdo jiný. Věštíte-li sami sobě, mohli byste být zaujati a potom by se mohlo stát, že vyvěštíte, že se jedná o uhranutí, i když to není pravda.

            Zjistili jste, že jste uhranuti. A co s tím? Máte více možností, jak na to:

 

  1. Požádejte anděla strážného nebo jinou nadpřirozenou bytost, která vám je blízká, aby vám pomohl/a uhranutí odstranit a překonat. Je vždy lepší, když na své problémy nejste sami. Anděl vám dodá potřebnou pozitivní energii a pomůže vám s léčením vaší životní situace. Skutečně se jedná o léčení.
  2. Zaměřte se na pozitivní události a energie ve vašem životě. Všímejte si všeho, co se vám poslední dobou daří a nemyslete na negativní věci. Přejte si pro sebe pouze to nejlepší. Budete-li si správně přát, uvidíte, že vaše upřímná přání budou mít snahu sama se realizovat. To opravdu funguje. Ale někdy je lepší, když jim při té realizaci trochu pomůžete. Jestli tomu nevěříte, zkuste si třeba sepsat scénář úspěšného dne v práci – alespoň den dopředu. Říkejte si při tom, že tak to bude a nepřipouštějte si nic negativního. Uvidíte, že se to splní. Ale má to jednu podmínku: musíte to celé psát s radostí a skutečně se zbavit veškeré negativity. Ještě lepší je, pokud vás má v práci čekat nějaká důležitá událost, kterou chcete dobře zvládnout. Ale nemusíte psát jenom o práci. Můžete se zaměřit třeba na víkendový rodinný výlet nebo oslavu nebo jednoduše třeba na nákup v supermarketu.
  3. Meditujte pravidelně. To je dobrá metoda, jak se zbavit negativity a naladit se na lepší energie. Připadáte-li si unaveni, meditace vás probere.
  4. Ovládáte-li magii, zkuste uhranutí odvrátit. Ale dávejte si pozor, abyste nevyráběli černou magii. Ta by se akorát obrátila proti vám.

 

Úplně nejlepším receptem na uhranutí a ostatní negativní energie v životě je myslet stále pozitivně. Nepotřebujete k tomu žádné magické znalosti, nějaké zvláštní úsilí a ještě zjistíte, že vám to dodá dávku dobré nálady.

autor: Dani

20.07.2015 18:53:29
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one