Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Rozdíl v působení černé a bílé magie

Ve skutečnosti oba druhy magie fungují na stejných principech. Zásadní rozdíl je v tom, že dobro podporuje dobro a přitahuje ještě větší dobro – zlo podporuje zlo a přitahuje ještě větší zlo. Dobro nebo zlo se postupně násobí a vytváří v životě mága nebo jiných účastníků řetězce událostí, které vedou k dobru (v případě bílé magie) nebo ke zlu (v případě černé magie). Není možné praktikovat černou magii a očekávat pozitivní výsledky. Stejně tak bílá magie neprodukuje zlo.

Na první pohled se může zdát, že černá magie působí rychleji a účinněji než magie bílá. To ale není pravda, protože obě působí stejně rychle a stejně účinně.

Dost mágů se uchyluje k černé magii právě z toho důvodu, že nemají potřebné znalosti o principech magie a věří v lepší účinky té černé.
Někteří ale vůbec nevědí, že činí zlo. Myslí si, že provozují pozitivní magii, ale ve skutečnosti je to magie negativní. To je velmi nebezpečné, protože v tom případě mohou odstartovat řetězce událostí ve svém životě, ze kterých nebudou nadšeni a tím si ubližují, aniž by to tušili.

Černá magie ubližuje a je jedno, zda je to celá skupina lidí, proti které je použita, nebo jedna osoba, nebo mág, který tuto magii vysílá. Pokud tedy čarujete, nesmí být ve vašem kouzle ani náznak něčeho negativního. Uvedu příklad:

Chcete se zbavit nepříjemného vlivu vašeho kolegy z práce. Při rituále kolegovi nesmíte přát nic zlého, nebo s ním manipulovat. Nesmíte si přát, např. aby byl vyhozen z práce, aby zemřel, aby onemocněl atd.! Úplně postačí, když si budete přát, aby se jeho vliv, který na vás momentálně působí negativně a nepříjemně, změnil v pozitivní. Neočekávejte, že se tohoto člověka, kterého nemáte rádi, nadobro zbavíte a už nikdy ho neuvidíte. Tak to nefunguje. Může se dokonce stát, že se stanete dobrými přáteli. Jak je to možné? To je prostě síla pozitivní magie : ) Vždy je lepší získat přítele než nepřítele. Černá magie dělá nepřátele, pozitivní magie dělá přátele.

Než uskutečníte jakékoli kouzlo např. z odborné knihy, vždy si návod podrobně prostudujte a pokud něčemu nerozumíte, tak si o tom najděte informace nebo to prostě nedělejte! Nejlepší je, když si rituály vymýšlíte sami, protože budou obsahovat přesně takovou energii, jakou do nich chcete vložit, a nemůže se stát, že do nich pronikne něco negativního, aniž byste si toho všimli.
01.08.2015 18:12:47
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one