Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Trest za uhranutí

 

            Je úžasné, když každý dostane, co si zaslouží, že? Nebo ne? Takhle to v běžném světě nefunguje, říkáte si. No, ano, máte pravdu – v normálním životě to tak skutečně velice často není. Tu a tam se projeví nějaká spravedlnost, ale to ani trochu nestačí. Ale mám pro vás dobrou zprávu. V duchovním světě spravedlnost určitě působí. Podle toho, jak se chováte a co konáte, můžete očekávat odměnu (v dobrém nebo špatném slova smyslu). Ta nemusí přijít vždy hned. Může to nějakou dobu trvat, ale o to je to potom větší a (ne)příjemnější překvapení, když to přijde v pravý čas, když to skutečně (ne)potřebujete a hodně vám to (ne)pomůže. V univerzu má totiž vše svůj pravý čas, a proto byste měli být vždy trpěliví, pokud od něj něco očekáváte nebo o cosi přímo žádáte.

            Uděláte-li něco špatně (nějaký zlý skutek nebo si například o někom něco zlého myslíte – to úplně stačí), budete následně upozorněni na to, že něco děláte (nebo jste udělali) opravdu špatně.

Ani uhranutí nezůstane jenom tak bez povšimnutí. Při uhranutí hraje velkou roli negativní energie, a ta se univerzu, které podporuje dobro, vůbec nelíbí.

            Uhrane-li někdo někoho druhého, většinou tím vyjadřuje intenzivní přání druhou osobu poškodit tak, aby mu z toho vyplynuly nějaké výhody nebo přinejmenším alespoň radost z toho, že svými silami dokázal zkazit někomu štěstí, protože tato zlá osoba zastává názor, že ve svém životě spokojena není. Jednoduše závidí. Závist je velice zlá vlastnost, což jistě všichni vědí.

            A jak vypadá trest za uhranutí? To je dobrá otázka. Většinou na sebe podobu trestu bere… překvapivě… lítost. Ta může způsobit nemalé psychické problémy a za určitých okolností může i hodně bolet a komplikovat život.

            V článku s názvem Uhranutí jsme si vysvětlili, jak ono uhranutí vzniká, působí a co všechno může zapříčinit. Hlavními postavami v naší ukázkové scénce byly dvě kamarádky. Jedna si pořídila nový velký dům a s radostí se se svým novým způsobem života pochlubila své nej kamarádce. Jenomže tu náhle přepadla zákeřná závist a podařilo se jí dost velké a účinné uhranutí. Následovaly nepříjemné problémy v životě kamarádky. Rodina neměla peníze na hypotéku a skoro o veškerý svůj majetek přišla.

            Ale náš příběh má ještě další pokračování. Týká se především osoby, která způsobila uhranutí. Ta totiž začne hluboce litovat svého činu. A to není příjemné – už jenom tím, že se se svým problémem nemůže nikomu svěřit. Dalo by se udělat to, že by se žena ke všemu přiznala kamarádce, která ztratila vše, ale to přece nejde, protože co kdyby jí kamarádka do konce života neodpustila? Správně by se nad tím měla tato osoba zamyslet a v rámci pozitivního myšlení odpustit, ale není to tak jednoduché. Vždyť kdo dnes někomu něco dobrovolně odpustí. A také… přece není vůbec jednoduché přiznat blízkému člověku něco tak hrozného. Raději si to kamarádka nechá pro sebe, ale tím se vše jenom zhorší. Jenom ona se trápí, protože ona jediná ví, co bylo hlavní příčinou zničeného života druhého člověka. Byla to ONA a jistě si nenamlouvá nic jiného nepravdivého. Hodně dlouho ji budou obtěžovat výčitky svědomí. Jediné řešení této situace může představovat upřímné odpuštění, ale nenamlouvejme si, že svět je růžový. Odpuštění je přece dobrovolné a nemusí se vždy uskutečnit – ale o tom snad v jiném článku. Je to vše komplikovanější, než se na první pohled zdá.

            Vidíte tedy, že nic není jenom tak. Vše má nějaké pokračování. Takže si předem vždy rozmyslete, co učiníte, abyste toho potom nemuseli litovat.

autor: Dani

20.07.2015 18:53:58
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one