Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

 

            Co se rozumí tímto slovem? To ví snad každý z pohádek a různých lidových pověstí. Je to to samé jako prokletí. Uhranutí tudíž znamená velmi intenzivní přání jedné osoby uškodit jiné osobě nebo jí aspoň způsobit malé potíže. To se vždy děje za použití mentálního útoku na oběť. Často postižená osoba ani netuší, že byla uhranuta.

            Jak vypadá uhranutí? Většinou tak, že už nějakou dobu vám nic nevychází, máte ve všem smůlu, onemocněli jste zdánlivě bez příčiny, poslední dobou vám nebývá úplně dobře nebo máte špatné spaní se zlými sny. Nebo všechno dohromady.

Podle bájí umění uhranutí ovládají pouze čarodějnice a podobné zlé bytosti. Omyl! Ve skutečnosti může uhranout kdokoli kohokoli.

            Už méně je známo, že uhranutí může být vědomé, ale i nevědomé. Oba tyto druhy však mají stejnou podstatu: negativní energii. Tato negativní energie vzniká, když někdo nemá rád určitou osobu nebo k ní cítí jiné špatné emoce. Tato zášť nemusí nutně trvat léta, klidně může existovat pouze pár vteřin, aby to stačilo na uhranutí.

Například si představte, že se sejdou dvě kamarádky. Jedna z nich má jednu špatnou vlastnost – závist. Tato kamarádka bydlí v paneláku, kde není spokojená. Druhá si nedávno koupila úplně nový velký dům s obrovskou zahradou. Jediná vada, kterou to celé má, je vysoká hypotéka. Při svém setkání přátelsky tlachají a baví se o úplně běžných věcech. Pak se pomalu přesunou k tématu bydlení. Šťastnější kamarádka se zmíní o tom, že si pořídila dům a chlubí se, jaká má velká okna, kolik prostorných místností, co na dům říkají ostatní členové rodiny a prostě jak je to vše super. A nakonec se jakoby naoko posmívá druhé kamarádce, že ještě pořád obývá ten prťavý krcálek v paneláku. To si přece nemůžu nechat líbit! vzteká se v duchu kamarádka, co bydlí v paneláku. Jenom tak mimochodem s úsměvem na tváři si pomyslí: Kéž bys o ten barák přišla! No, a uhranutí je na světě. Najednou kamarádka z ničeho nic přijde o práci, její manžel po čase také a mají velké problémy, aby se jim podařilo splatit hypotéku. Může to vypadat tak, jako by z této události měla kamarádka z paneláku radost. Jenomže tak to není. Nakonec to dopadlo mnohem hůř, než původkyně uhranutí zamýšlela. Nehodlala  přece kamarádku zničit i s celou její rodinou. Ale vidíte, že pouhá zlá myšlenka na to úplně stačila.

            Kamarádka sice tu druhou uhranula, ale zcela nevědomě. Vtip je v tom, že její myšlenka byla natolik silná, že to stačilo na uhranutí. To se někdy stává.

            Takové nevědomé uhranutí nebývá tak vážné jako vědomé uhranutí vytvořené na základě skutečné negativní energie převládající ve vztahu osob.

            Pokud vás přepadne pocit, že máte najednou ve všem smůlu a nic vám nevychází, nemusíte být hned nutně uhranuti. Ale jestliže jste o uhranutí přesvědčeni, můžete se proti jeho působení bránit. Například požádejte svého anděla strážného, aby vás prokletí zbavil. Nebo můžete provést magický rituál, abyste se zbavili negativní energie. Zde máte opět k dispozici více různých způsobů, jak se uhranutí zbavit. Stačí vybrat ten správný, který nejlépe zvládnete.

autor: Dani

20.07.2015 18:52:53
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one