Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Co vše lze vyčarovat?

 
 
            Pokud ovládáte magii velmi dobře, dá se vyčarovat téměř cokoli. Můžete dosáhnout nečekaných úspěchů, můžete si splnit sny nebo celkově zlepšit život. Ale jestli jste přesvědčeni, že pomocí magie dokážete ze dne na den přijít k milionům nebo jednoduše nějakým způsobem přimět energii, aby se zhmotnila v podobě peněz ve vaší ložnici (nebo nějaké jiné vylomeniny), pak jste na omylu. Tak to vůbec nefunguje. Kdyby ano, stačilo by říct jakési kouzelné slůvko a každý by se rázem stal boháčem. Úplně stejně se nemůžete zbavit nechtěných lidí ve vašem životě. Jednoduše nejde, abyste třeba nechali zmizet ze světa nepřejícího souseda. Jenom smíte zmírnit jeho vliv na váš život. Ale nemyslete si, že je to málo. Pokud magii provedete správně, budete se divit, jak velmi vám může pomoct.

            Magie funguje na duchovních principech. Sice s její pomocí můžete například vydělat nějaké peníze, ale nepředstavujte si to jako v pohádce. Nejlépe uděláte, když svou pozornost zaměříte místo přímo na získání peněz na nalezení vhodné dobré práce, za kterou ty peníze dostanete.

            Vždy máte možnost kdykoli použít magii k léčení nebo zlepšení situací, které byste jinak těžce řešili (a navíc s nejasným výsledkem). Hlavní fígl je v tom, když rozpoznáte pravé příčiny svých problémů. Dokážete-li problém a jeho příčinu nalézt a výstižně pojmenovat, máte vyhráno a můžete se vrhnout na kouzla. Také je dobré, když si třeba pomůžete věštěním. To vám dodá potřebný nadhled a lépe tak zjistíte, jak se věci doopravdy mají.

            Dalším krokem k úspěšnému zvládnutí magie je směr energie, kterou v rituále vyrobíte a vyšlete. Směrujte vždy energii správným směrem a neplýtvejte jí na nevhodných záležitostech. Hledejte místo, kde bude nejlépe působit tak, aby vám to co nejvíce pomohlo. Znovu si můžete pomoct věštěním.

            Nejhorší věc, kterou můžete učinit, je ovládání okolních lidí. Pomocí magie to samozřejmě lze, ale to už se považuje spíš za černou magii. My se budeme držet pouze bílé, a v té takové kousky dovoleny nejsou. Člověk je svobodná bytost a tedy nikdo nikoho nesmí ovládat v jeho myšlení a činech nebo k něčemu nutit. A pomocí magie už vůbec ne! To by bylo porušování pravidel.

Pokud přesto potřebujete „změnit“ jiného člověka pro dobrou věc, zkuste se na něj podívat jinýma očima, s nadhledem. Jestliže vám tento člověk způsobuje nějaké problémy, zkuste nejdřív zjistit, jaký k tomu má důvod a snažte se odhadnout jeho pravou povahu, abyste lépe porozuměli jeho záměrům a způsobu myšlení. Potom teprve můžete začít s magií. Ale energii směrujte vždy například na vztah mezi vámi a danou osobou nebo na celkové zlepšení situace – ale v žádném případě nikoho neovlivňujte. Myslete na to, že každý má svobodu. Jak by se VÁM líbilo, kdyby na vás někdo zkoušel použít kouzla, aby se vás zbavil nebo vás nějak omezil? Kdo používá černou nebo jakousi šedou magii, ten nemůže mít v životě žádné štěstí. Je to omezenec. Pokud takový člověk dosáhne jakýchsi příznivých výsledků, nemůže mít radost ze způsobu, jakým se mu to povedlo. Na začátku možná ano, to připouštím, ale v magii funguje takové zajímavé pravidlo: Jakou energii vyšlete, taková se vám vrátí několikrát znásobená. Jistě, že taková energie se nemusí vrátit okamžitě jako bumerang, ale většinou se to děje postupně. A nebo také až po nějaké době. Ale vždy se vrátí.
autor: Dani
13.03.2015 09:34:34
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one