Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

K čemu je dobrá magie

K čemu je dobrá magie - obrázek

K čemu je dobrá magie - obrázek

Proč vlastně tolik lidí v dnešní době provádí magii?. Někteří začnou s jejím studiem, aby získali slávu nebo bohatství. Nakonec zjistí, že takhle to příliš nefunguje, tak s tím vzápětí přestanou a žijí stejným životem jako dosud. Jiní chtějí moc, s níž by ovládali ostatní lidi a dění kolem sebe. Jenomže takhle to už vůbec nefunguje. Možná si někteří začátečníci mysleli, že se naučí proměnit krávu v hadr a obráceně a ještě k tomu se zvláštními pěknými efekty jako v pohádkách. No jo, ale ani tak magie nefunguje. Někteří se dokonce rozhodnou pro černou magii, protože jsou mylně přesvědčeni, že ta je mocnější.

            Pokud jste se dali na tuto ezoterickou cestu, nepředstavujte si, že za jeden rok nebo dva si přečtete několik knih na toto téma, naučíte se pár dobrých rituálů a triků, a to je vše. Ezoterika je velice náročné učení, které se nenaučíte a nepochopíte za pár let. Ta je totiž na celý život. Pořád je co studovat. Nejcennější jsou takové poznatky, které jste sami vyzkoumali. Nevadí, že po nějaké době si někde přečtete, že na to úplně samé přišel někdo jiný už před dávnými lety. Hlavní je, že jste na to přišli sami. Z toho se radujte. To je důkaz toho, že už začínáte chápat alespoň základy.

            Magie je výborný prostředek k dosažení různých cílů v životě. Můžete s její pomocí získat peníze, blahobyt, nové bydlení, přátelství… a plno jiných užitečných věcí, abyste byli spokojeni ve svém životě. Ale nejenom to. Magicky také můžete pracovat na sobě – na svém duchovním růstu. V průběhu magického studia můžete dosáhnout výsledků, o kterých se vám ani nesnilo v době, kdy jste s ním teprve začínali.

            Jde o to, abyste hlavně pracovali na sobě. Postupně se poznávali a usilovali o zkvalitnění své osobnosti. Je dost těžké být kritický sám k sobě, protože každý člověk má sklony k tomu, aby na sebe pohlížel přes růžové brýle a vyhýbal se přijetí svých špatných vlastností. Neexistuje žádný dokonalý člověk. Každý se narodil s nějako špatnou vlastností nebo si ji vypěstoval během života. Jakmile rozpoznáte své ošklivé vlastnosti a přijmete je jako součást sebe, můžete se na ně zaměřit a pomocí magie se jich nadobro zbavit. Jak nato? Zkuste na to přijít sami.

            Nejprve se věnujte sobě. Pracujte na sobě, jak nejvíce to půjde. Jakmile dosáhnete jisté duchovní úrovně: budete bez špatných vlastností a budete spokojeni sami se sebou a se svým životem, můžete začít provádět magii pro své okolí. Člověk, který není spokojen sám se sebou nemůže vytvořit stoprocentně pozitivní energii pro někoho jiného a už vůbec ji není schopen poslat na správné místo tak, aby to jinému pomohlo. Ten, kdo magii potřebuje, ví nejlépe, do jaké oblasti života potřebuje dodat léčivou energii. Nejlepší je, když si každý člověk dělá magii pro sebe, než aby ji za něj dělal někdo jiný. Ovšem jiná situace nastává, pokud mág dosáhl harmonie v životě. Potom může magicky pomoci i jiným.

            Během studia ezoteriky budete postupně zjišťovat, že podstata celého hmotného světa je nehmotná. Studenti magie na počátku pracují s různými pomůckami, aby si dokázali abstraktní věci představit a názorně je viděli. Hodně pracují rukama. Zpracovávají jimi energii, konají určité pohyby, aby ji usměrnili správným směrem. Měli byste se nakonec dopracovat do bodu, kdy nebudete potřebovat žádné pomůcky a budete umět provozovat magii v mysli bez jakýchkoli hmotných pomůcek. Budete umět bezchybně vložit myšlenku do enrgie… protože myšlenka a energie jsou základními prvky.

            Vypadá to, jako by mág, který se dopracoval až sem byl již na konci cesty, jenomže to je obrovský omyl, protože tady celá cesta teprve začíná.

autor: Dani

13.03.2015 09:33:41
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one