Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Aktivace magické hůlky

 

            Toto je návod na aktivaci vaší kouzelné hůlky, kterou budete používat ke každodenní magii. Samozřejmě existuje ještě plno dalších jiných návodů jak na to, ale tento jeden vám úplně postačí.

            V tomto mém jednoduchém návodu se nepočítá s tím, že byste otvírali kouzelný kruh. Když s ním pracujete, je to lepší. Takže pokud chcete, můžete aktivovat hůlku v něm.

 

Čas: úplněk

Pomůcky: nová hůlka, miska vody, miska soli, bílé pírko, zápalky nebo zapalovač, svíce, oltář

Pomocné síly: (anděl strážný nebo jiná oblíbená bytost), Živly (Země, Vzduch, Oheň , Voda)

 

Postup:

 

            Připravte si symboly Živlů na oltář (jestliže s oltářem pracujete). Země = miska soli, Vzduch = bílé pírko, Oheň = svíce, Voda = miska s vodou.

            Pokud chcete, přivolejte anděla strážného nebo jinou podobnou oblíbenou bytost a požádejte ho o pomoc při aktivaci.

            Přivolejte Živel Země a požádejte o spolupráci. Při tom držte ruce nad symbolem Země a představte si, že tento Živel právě vstupuje do rituálu. Vezměte si misku soli a posypte hůlku solí. Řekněte: „Živle Země, tvým jménem aktivuji tuto hůlku.“ Představte si, jak se hůlka naplňuje kouzelnou energií Živlu Země a září světlem pozitivní energie.

            Přivolejte Živel Vzduchu a požádejte ho o spolupráci stejně jako Zemi. Bílým pírkem zakružte po směru hodinových ručiček nad hůlkou a řekněte to samé jako při práci s Živlem Země jenom s tím rozdílem, že slovo Země nahradíte slovem Vzduch. Opět si představte zářící hůlku a pozitivní energii přesouvající se z Živlu Vzduchu do ní.

            Přivolejte Živel Ohně. Opět požádejte o spolupráci. Zapalte svíci a nad ní zakružte hůlkou po směru hodinových ručiček. Dále postupujte podobně jako při práci s předešlými dvěma Živly.

            Nakonec přivolejte Živel Vody a znovu postupujte obdobně jako s ostatními živly. Tentokrát ale přímo postříkejte hůlku vodou z misky.

            Aktivaci zpečeťte pomyslným nakreslením prstem na hůlku hexagramu (šesticípá hvězda), aby se spojila energie všech Živlů. Hexagram je symbolem všech živlů a spojují se v něm všechny živelné energie.

            Poděkujte všem silám, které vám pomáhaly: Země, Vzduch, Oheň, Voda, (anděl strážný nebo jiná duchovní bytost, kterou jste přivolali na pomoc).

            Hůlku položte ven nebo na okno, kterým na ni bude svítit Měsíc. Nechte ji na tomto místě přes noc.

            Pokud zrovna v tu noc bude zataženo a Měsíc tudíž nebude vidět, nevadí. I tak je doba úplňku nasycena jeho energií.

 

            Jestli jste se rozhodli, že magickou hůlku budete používat výhradně k určitým druhům magie, je dobré naplnit ji během aktivace určitou myšlenkou. Například jestliže chcete hůlku používat pro vztahovou magii, naplňte ji energií lásky.

            Toto provádějte za pomoci živlů po jejich přivolání. Představte si, jak vám jednotlivé Živly dodávají potřebnou energii požadovaného charakteru a tu přesuňte do hůlky spolu s energií Živlů.

 

Nyní můžete vaši hůlku používat k jakýmkoli magickým účelům, které se shodují s energií obsaženou v hůlce.

autor: Dani

13.03.2015 10:01:17
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one