Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Využití magických symbolů

 

            Z minulého článku už víte, jaké magické symboly existují a co mají symboly za úkol. Ale teď si můžete položit otázku: „A jak mám ty symboly vlastně použít, aby kouzlo fungovalo?“

            Nejčastěji se symboly kreslí na kus papíru a pak se aktivují. Nebo je můžete vyrýt na svíce, které během rituálu zapálíte. Záleží na vás, co si vymyslíte nebo podle jakého návodu kouzlo provedete. Symboly také můžete kreslit pouze prstem do vzduchu nebo svěcenou vodou na různé pomůcky. V takovém případě není nutné neviditelný symbol aktivovat. Ten už má potřebnou energii obsaženou v sobě a bylo by zbytečné ještě ho složitě aktivovat.

 

            Každý symbol můžete použít v jakémkoli magickém rituálu. Aktivujete ho a jasně vyjádříte svůj záměr. To znamená, že si ujasníte a vyslovíte nebo napíšete na papír, kam posíláte energii, kterou vyrobíte při rituálu. V této energii je obsažena i energie symbolu.

            Zmínil jsem se o tom, že symbol je dobré aktivovat, pokud ho použijete v rámci rituálu. To můžete udělat takovým způsobem, jaký vám nejvíce vyhovuje:

 

Pracujete-li s anděly, požádejte je, aby vám pomohli symbol aktivovat a vymyslete nějaký svůj způsob. Andělé mají rádi kreativitu.

 

Používáte-li magickou hůlku jako jednu ze základních pomůcek, aktivujte symbol pomocí hůlky. V mysli si představte, jak má symbol fungovat a kde má jeho energie působit. Vizualizujte si svou hůlku zářící pozitivní energií, která obsahuje i energii vašeho záměru a nakonec se dotkněte symbolu koncem hůlky a představte si, jak energie vstupuje z hůlky přímo do symbolu.

 

K dispozici máte ještě plno dalších možností, jak to udělat. Nebo si prostě vymyslete něco úplně originálního.

 

Pokud se rozhodnete, že budete nějaký symbol nosit při sobě, aby vám pomáhal v každodenním životě, nic vám v tom nebrání. Ale měli byste mít na paměti, že aby symbol co nejvíce fungoval, měl by být aktivován v nějakém rituálu. Takový symbol, který budete nosit s sebou může mít různou podobu. Můžete si ho nakreslit jednoduše na papír nebo jiný malý předmět, který nosíte všude s sebou, můžete si také pořídit nějaký šperk ve tvaru daného symbolu atd. Vy už něco vymyslíte.

Při vybírání symbolu k jakémukoli účelu dbejte na to, abyste zvolený symbol dostatečně znali a věděli o něm co nejvíce informací, abyste co nejpřesněji věděli, jak působí a jaká je jeho energie.

autor: Dani

13.03.2015 09:58:29
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one