Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Základní magické pomůcky

 

Oltář

 

Úplně nejdůležitější magickou věcí je oltář. Samozřejmě můžete pracovat bez něj, ale s ním je to mnohem lepší a jste schopni vytvořit více energie pro váš záměr. Vtip je v tom, že oltář je místo, které je určené přímo pro magii a je v něm uložena magická energie, která postupně přibývá a sílí podle toho, jak často s ním pracujete. Provádíte-li na něm magii často, shromažďuje se v něm stále větší množství magické energie. Oltář vám umožňuje lépe se napojit na nadpřirozené bytosti a síly, s nimiž pracujete.

Můžete si vymyslet různé styly oltáře podle svého vkusu, ale asi úplně nejčastěji mívá podobu ozdobného ubrusu, stolku, židle, krabice, kusu papíru, kamene…

Já jsem oltář vyrobil z kusu černé látky, na niž jsem vyšil ozdoby stříbrnou nití. Někomu se můj oltář třeba nemusí líbit (ale to není důležité). Jestli je to zrovna váš případ, aspoň máte příklad, jak váš oltář nebude v žádném případě vypadat.

 

Magické hůlky

 

            Máte na výběr z několika druhů magických hůlek. Podle mě jsou nejdůležitější tyto: zaklínací, andělská, obyčejná. Druh hůlky si vyberte podle typu magie, kterou provádíte. Andělské a obyčejné magické hůlky se hodí téměř na všechno. Jsou dost univerzální. Zaklínací hůlky se používají pouze k zaklínání, jak už je patrné z názvu. Jejich výroba je speciální a vychází z tradic alchymie. Pokud se rozhodnete pro tuto hůlku, vyrobíte ji takto:

 

Pořiďte si dřevěnou tyč o délce asi 90 až 100  cm. Polovinu hůlky natřete černou barvou (tam kde bude rukojeť), dalších 10 cm natřete červenou barvou, dalších 10 cm bílou a posledních 10 cm zlatou. Konec hůlky, za který ji budete držet omotejte červenou látkou nebo jiným materiálem. Na konec rukojeti připevněte 3 malé zvonky nebo rolničky.

Hůlku aktivujte tak, že ji necháte ležet na okně ve svitu úplňku aspoň 1 hodinu, ale nejlépe celou noc. Potom ji aktivujte v rituále.

 

            Ostatní hůlky mohou mít speciální magickou moc díky dřevu, které na jejich výrobu použijete. Každý materiál se hodí na něco jiného. Pokud chcete takovou speciální hůlku, kterou budete používat pouze pro určitý druh magie, musíte do ní při aktivaci vložit odpovídající energii. Bez toho nebude vaše hůlka ničím výjimečná.

            Každou hůlku musíte ještě před prvním použitím aktivovat, ať je jakákoli.

autor: Dani

13.03.2015 09:51:55
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one