Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg
Co to je? - obrázek

Co to je? - obrázek

 

 

            Určitě už jste někdy slyšeli nebo četli (třeba v mých článcích) o magickém kruhu. Každý zkušený mág jistě ví, o čem je řeč. Pokud právě vy vůbec, ale vůbec netušíte, co se pod tímto tajemným pojmem skrývá a přesto byste moc chtěli poznat, co to vlastně znamená, nezbývá vám nic jiného než si přečíst následující článek J.

 

 

Co to je?

 

            Co je magický kruh? ptáte se? No, magický kruh je v podstatě energetický útvar, který se nejčastěji využívá při různých typech magie. Dá se využít také při určitých věšteckých technikách – jako například při věštění s magickými zrcadly.

            Magický kruh je neviditelný, ale přesto skutečný a velmi mocný. Pamatujte si to.

 

K čemu to je?

 

            Magický kruh působí jako zesilovač energie a podpora magických a jiných okultních dovedností a vlastností člověka, který v něm pracuje. Je to místo, kde působí pouze ty energie, které dovnitř pustíte.

Magii v kruhu máte vždy 100% pod kontrolou, protože vám do ní nemůže nikdo zvenčí zasáhnout, pokud někomu nebo nějaké energii nedovolíte vstoupit do kruhu a nedovolíte jim zasahovat do vaší práce.

            Výhodou práce v kruhu je, že se k vám nedostane žádná negativní energie, pokud jí nedovolíte vstoupit dovnitř nebo ji sami nevyčarujete (když provozujete černou magii – doufám, že ne!).

            Můžete se lépe soustředit na svůj záměr a dosáhnete lepších výsledků než bez kruhu.

            Uvnitř kruhu jste schopni vytvořit více potřebné energie.

            Energie v kruhu vždy proudí, nikdy není v klidu. To vám zajistí, že se kouzlo většinou podaří. Samozřejmě, že dobré výsledky magické práce závisí na spoustě dalších faktorů jakými jsou např. načasování kouzla, vnitřní naladění, úroveň magických schopností a zkušeností, vizualizace (ta se dá nacvičit)…

            V neposlední řadě působí kruh jako ochrana před nežádoucími vlivy zvenčí nebo pokud se vám podaří vyvolat něco, co jste vlastně nechtěli (neopatrným začátečníkům se občas omyly opravdu dějí) a eventuelně by to mohlo být nebezpečné pro vaše okolí, kruh zabrání této energii, aby se dostala z kruhu ven. Nemůže vám utéct přes hranice kruhu, takže svou chybu můžete včas v klidu napravit a vše dát zpět do pořádku.

 

autor: Dani

 

 

 

13.03.2015 09:42:47
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one