Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Jak to vypadá?

Jak kruh vypadá

 

            Už tu bylo řečeno, že kruh je neviditelný, protože je tvořen neviditelnou energií. Pokud by vám jeho neviditelnost dělala problémy, můžete si kruh znázornit na zemi třeba křídou nebo něčím sypkým (moukou, kamínky…) nebo vytvarujte kus šňůry do tvaru kruhu. Tak si lépe udržíte představu velikosti kruhu. Poznáte na první pohled, kde se nachází jeho hranice.

            Kruh ale není plochý. Měli byste si ho představit jako takovou velkou bublinu, která nemá tvar polokoule, ale je pěkně celá kulatá – i pod povrchem, na kterém stojíte, pokračuje její hranice.

            Jak je to s velikostí kruhu? Ta může být různá. Podle toho, kolik místa máte k dispozici, tak velký kruh vytvoříte. Záleží také na velikosti magického vybavení, které používáte. Vše by se vám mělo pohodlně vejít dovnitř – a vy samozřejmě také. Počítejte s tím, že se uvnitř budete muset pohybovat, takže vždy raději vykouzlete větší kruh než menší.

            Proč je to zrovna kruh a ne třeba čtverec? Magický kruh je uzpůsoben tak, aby v něm energie neustále proudila. Ta se točí pořád dokola jako ve víru. Kdy by měl kruh hranatý tvar, energie by musela v každém rohu měnit směr a to by ji značně zpomalovalo. Její pohyb by nebyl ani z poloviny tak efektivní jako v kulatém kruhu.

Navíc je jednodušší vytvořit na zemi kruh než něco hranatého tak, aby to bylo pravidelné. Kulatý kruh si dokážeme dobře představit.

 

Energie kruhu

 

            Kruh se většinou používá proto, abyste si během magie zajistili čisté prostředí. To znamená místo, kde se vyskytuje jenom samá pozitivní energie. Energie uvnitř je tedy vždy jiná než ta venku. Citlivější jedinci to dokonce mohou zpozorovat. Pokud jste zrovna vy jedinec, který je schopen vnímat různé druhy energií různými způsoby, může na vás kruh znatelně působit. Může se vám zdát, že vás brní dlaně nebo chodidla. Můžete cítit proud energie na kůži – většinou ucítíte něco jako neustálý lehký vánek, který může být studený nebo teplý (to je ta neustále proudící magická energie). Nebo můžete pociťovat něco podobného lehké závrati atd. Každý to vnímá jinak.

            Abyste měli energii v kruhu skutečně pozitivní, musíte ještě před jeho vyvoláním (vyvolání = vytvoření kruhu) místo, kde ho chcete vytvořit, očistit. To se dělá většinou mentálně. Představte si, jak třeba i celou místnost zalévá a zároveň čistí pozitivní energie v podobě světla. Jestliže se věnujete magii, můžete místo takového jednoduchého čištění ke stejnému účelu použít 4 živly. Projděte se s každým zvlášť po místnosti po směru hodinových ručiček. Jako Země poslouží miska se solí, Vodu nahradíte miskou vody, Oheň symbolizuje zapálená svíce a Vzduch znázorníte třeba zapálenou vonnou tyčinkou nebo pírkem (jasně, že to už nemusíte zapalovat – proč taky?)

            Místo čištění magického prostoru výše uvedenými postupy můžete udělat toto: do energie vznikajícího kruhu vtisknete jakýsi kód, který zajistí, že energie kruhu bude zároveň ničit negativní energii na místě, kde kruh vyvoláváte. Stačí pouze tuto myšlenku vtisknout do kruhu při jeho tvoření. Je to sice trochu náročnější úkon, ale s narůstající praxí to jistě zvládnete.

            Sílu kruhu můžete dokonce měřit. Dá se to udělat virgulí nebo věšteckými pomůckami. Pokud jste schopni vnímat energie, můžete sílu kruhu cítit na vlastní kůži. Třeba když ruce přiblížíte k jeho hranici.

            Jestliže do kruhu pozvete nějakou speciální energii (živly, anděly, víly…), klima uvnitř se změní.

autor: Dani

13.03.2015 09:43:37
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one