Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Když musíte bezodkladně ven z kruhu

 

            Pokud by se vám stalo, že byste byli okolnostmi donuceni vylézt ze svého kruhu, aniž byste ho předtím uzavřeli (třeba vaše tchýně nečekaně slétne ze schodů a bude se dovolávat pomoci…), je možné z kruhu vyjít. Ale má to jeden háček. Nesmí to trvat moc dlouho, jinak by z kruhu mohlo uniknout velké množství energie, a to by pak po návratu zpět narušilo vaše soustředění na práci nebo by vám chyběla energie na dokončení kouzla a nepovedlo by se atd.

            Pokud od kruhu někam odejdete a necháte ho tam jen tak, po nějaké době energie uvnitř přestane pracovat, jak má, a kruh by se vám mohl samovolně rozpadnout. To je nejhorší způsob zacházení s kruhem. Veškerá energie, ať už je jakéhokoli druhu se rozplyne do okolí. Pokud se vám něco takového naneštěstí přihodí, myslete na to, že kouzlo nebo věštění už asi nedokončíte, ale kruh vždy bezpodmínečně ihned uzavřete. Vypadá to divně, když musíte zavírat něco, co už na místě dávno není, ale je to tak. Zmírníte tak případné následky tohoto jevu.

            Nejlepší je tedy kruh vůbec neopouštět, když už jste ho jednou vytvořili. Když ale nebude zbytí… Tak tedy vyřízněte do stěny kruhu jakési dveře. To se dá dobře provést třeba rukou. Po vyříznutí dveří – dělejte to pěkně pečlivě, ale dostatečně rychle – jimi projdete ven a znovu je uzavřete stejným způsobem, jako jste je otevřeli. Nezapomeňte si ty dveře a manipulaci s nimi dobře představit.

            Do kruhu se dostanete zase úplně stejně, jako jste vyšli ven. Vyříznete dveře a projdete jimi. Následně dveře zavřete.

            Zkušený mág, který dokáže efektivně usměrňovat energii, nepotřebuje vytvářet žádné dveře ve stěně kruhu, ale jistě, že může, když to uzná za vhodné.

            Vždy dbejte na to, aby vám z kruhu uniklo co nejmenší množství energie. A včas se do něj vraťte (máte na to tak přibližně 10 až 15 minut).

 

            V kruhu se můžete libovolně pohybovat, dokonce do něj můžete pozvat nějakou další osobu (může jich být i víc – překvapivě!). Třeba pokud provádíte nějaké kouzlo, při němž vám může pomoci někdo další nebo věštíte někomu jinému než sobě.

            Některé prameny tvrdí, že v kruhu se smíte pohybovat pouze ve směru hodinových ručiček. Pokud na to zapomenete a uděláte několik kroků obráceně, budete mít smůlu nebo se vám nepovede váš záměr. Myslím, že to není úplně tak pravda s tím, že se máte pohybovat vždy po směru hodinových ručiček. Tento způsob pohybu je sice magicky tradiční, ale ve svém kruhu si můžete dělat celkem, co chcete. Osobně nemám špatné zkušenosti s opačným pohybem uvnitř kruhu.

Zajímavost

 

            Je velice zajímavé, že některá zvířata neomylně vycítí energii kruhu a i když by do něj mohla vstoupit, neudělají to. Například, pokud vás váš domácí mazlíček, citlivý na magickou energii, navštíví ve vaší pracovně, kde zrovna provádíte nějaké magické kousky za použití kruhu, může se stát, že mazlíček, i když by se za normálních okolností okamžitě hnal k vám, přiblíží se ke kruhu pouze na pár metrů až centimetrů, očuchá ho, ale neodváží se dál. Pokud je váš mazlíček kočka, mohl by se do kruhu odvážit, neboť je známo, že kočky milují magii. Moje kočka se s oblibou rozvaluje v blízkosti magických nebo věšteckých pomůcek a často přitom přede, aniž by se jí někdo dotýkal.

            Jestliže magii v kruhu provádíte v létě a ve vaší blízkosti se zběsile prohánějí mouchy, můžete si v některých případech při bližším pozorování všimnout, že mouchy se opatrně vyhýbají stěně kruhu a nikdy nevletí dovnitř. Jako by se bály, že jim ta energie něco udělá.

            To jsou důkazy, že kruh je skutečný.

autor: Dani

13.03.2015 09:45:28
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one