Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Vytvoření a zrušení kruhu

Vyvolání magického kruhu

 

            Teoreticky už jste se dozvěděli dost. Teď je na řadě návod jak na to. Není to složité. Hlavní věc je vizualizace. Musíte proces utváření kruhu podporovat myšlenkami. Jednoduše si to celé musíte představit (ten kruh, jak kruh vytváříte, jak do něj vstupuje energie).

 

Jednoduchý postup:

 

            Vyhledejte vhodné místo, kde kruh vytvoříte. Představte si plochou kružnici na zemi (můžete ji vytvořit z mouky, kamínků atd, jak už jsem tu zmiňoval), stoupněte si na její hranici, ukažte pravou rukou k zemi (nebo můžete použít magickou hůlku) a jednou až třikrát obejděte, s nataženou rukou k zemi, kruh dokola po směru hodinových ručiček. Představujte si, jak se kruh tvoří. Nakonec si vizualizujte, že kruh je dokončen a máte hotovo.

            Teď se nacházíte uvnitř kruhu. Můžete začít s magií.

Uzavření kruhu

 

            Až skončíte s magickou prací, musíte kruh vždy uzavřít (nebo se také říká zrušit). Zrušení kruhu se velice podobá jeho otevření s tím rozdílem, že tentokrát jeho energii zpracujete rukou levou nebo oběma a chodíte proti směru hodinových ručiček.

            Takže natáhněte levou ruku ke středu kruhu, přičemž stojíte na jeho obvodu. Pokud by vám nestačilo použít jednu ruku, natáhněte obě směrem ke středu kruhu, jako kdybyste drželi imaginární koště nebo trubku od vysavače. Projděte se po obvodu kruhu jednou až třikrát proti směru hodinových ručiček a představujte si, jak kruh postupně mizí. Jeho energii vstřebávejte do svých rukou. Nakonec, až bude kruh kompletně zrušený, dupněte nohou do země. Tím energii kruhu zpečetíte. Bude pro vás připravena pro příští magickou práci v dalším kruhu, který vyvoláte zase třeba zítra.

autor: Dani

13.03.2015 09:44:38
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one