Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Přání a modlitba

 

            Přání jsou velice zvláštní a prospěšná věc. Pokud si často něco přejete, můžete v životě dokázat opravdu hodně. Někteří zastávají názor, že nějaké přání jim přece nemůže vůbec pomoct. Akorát se naučí toužit po tom, co nemají a čeho nikdy nemohou dosáhnout, a tím vše jenom zhorší. Lidi, kteří si občas skutečně něco přejí a doufají, že by se jim to jednou mohlo vyplnit, považují za snílky a věčné děti.

            Tak si vyberte, kdo má pravdu…

            Možná pro vás bude velkým překvapením, že pravda vždy stojí na straně snílků. Vážně je to tak. Kdo má v životě aspoň nějaký cíl do budoucna – vůbec nevadí, že právě teď ho považuje za nedosažitelný nebo dokonce nesplnitelný – ten má navrch před lidmi, kteří se spoléhají jenom na přítomnost a své vlastní síly. Tento cíl nemusí být kdovíjak důležitý nebo velký. Úplně postačí jenom nějaké malé skromné přáníčko a víra v zázraky. Zázraky se opravdu dějí. A dost často a ne pouze vyvoleným! Stačí v ně věřit.

            Úplně stejně jako přání funguje modlitba. Modlitbou vlastně žádáte univerzum, aby vám poskytlo něco, co chcete nebo potřebujete. Je to jakási objednávka. Vyslovíte ji nebo si ji pomyslíte a potom už jenom stačí počkat, až vám spadne do klína to, po čem toužíte… Tak jednoduché to samozřejmě také nebývá, ale někdy ano. Většinou pro to, co chcete, musíte něco udělat. A potom už to jde samo od sebe. Náhle si můžete všimnout, že se kolem vás dějí věci, které se vám „hodí do krámu“, dostáváte se do situací, které vám zázračně pomáhají dostat se rychleji k cíli, potkáváte lidi, kteří vám mohou velmi pomoci ve vaší situaci. Stačí jenom věřit, že zázraky se dějí.

            Čím častěji si budete něco přát a budete věřit, že se to splní, tím budete šťastnější a dosáhnete všeho, co si zamanete.

            Ale má to jeden háček. Při modlitbě nebo přání musíte být pozitivně naladěni. Pokud si budete něco přát a přitom si říkat, že se vám to asi stejně nikdy nesplní, děláte to špatně. Hoďte za hlavu všechny negativní myšlenky a představujte si, že už se vám vaše přání splnilo a jste proto šťastni, tak často, jak to jde. To je totiž hlavním klíčem k úspěchu. Budete-li myslet pozitivně, může se i vašemu okolí často zdát, že VY sami konáte zázraky.

O pomoc při plnění přání můžete požádat i nadpřirozené bytosti. Nejčastěji to bývají andělé, na které se lidé obracejí s prosbou o splnění přání.

autor: Dani

13.03.2015 09:40:42
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one