Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Svěcená voda

Již z názvu je jasné, že jde o speciální vodu, která není určená k pití nebo zalévání rostlin. Je v ní obsažena sůl, takže by vám nechutnala a ani rostlinám by moc neprospěla. Svěcená voda se používá při magických rituálech, dají se s její pomocí aktivovat magické pomůcky, plní se jí věštecké nádoby a z této vody se potom věští… Svěcená voda má mnoho různých způsobů využití.
Můžete si ji vyrobit doma:

Potřebujete: oltář, miska vody (její velikost záleží na vás – může to být hrnek nebo i 10tilitrový kýbl), miska soli, zvoneček, nádoba na skladování svěcené vody
Vhodná doba: kdykoli

1. Nejlépe se svěcená voda vyrábí v magickém kruhu, takže ho nejprve otevřete, jak se to správně dělá (můžete použít můj návod).

2. Postavte doprostřed oltáře misku se solí a s vodou. Nad těmito miskami si představte očišťující bílé světlo, které spaluje veškerou negativní energii, která by mohla být obsažena uvnitř. Zvlášť to samé proveďte s nádobou na uchovávání svěcené vody.

3. Podržte obě ruce nad miskou vody a ještě jednou si představte, jak voda září bílým světlem, které ji aktivuje k magickým účelům. Stejně postupujte s miskou soli a nakonec i s prázdnou nádobou na uchovávání svěcené vody.

4. Zazvoňte zvonkem nad miskami a nádobou – nejlépe 3x.

5. 3x naberte sůl mezi palec a ukazováček a přidejte postupně toto množství do vody. Zamíchejte prstem 3x po směru hodinových ručiček. Při míchání můžete pronést nějaká magická slova. Např.: „Aktivuji tě k magickým účelům. Tak se staň!“ Nebo si vymyslete něco podobného. Představte si, že z vody září silné světlo, a pozitivní energii vycházející z misky.

6. Zazvoňte 3x zvonkem a nakreslete prstem nad nádobou ve vzduchu rovnoramenný kříž. Tím je aktivace svěcené vody zpečetěna a může být použita k magii nebo přelita do prázdné nádoby, kterou si schováte na později.

7. Pokud jste otevírali kruh a nebudete hned pokračovat v magii, je teď na čase ho uzavřít.
15.04.2015 15:45:21
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one