Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Urychlení projevu magie

Magie vždy funguje. Je-li provedena správně a s jasným záměrem prostě musí vyjít. Jenom se vám vždy nemusí hodit doba, KDY se výsledky magie projeví. V naší době hodně záleží na čase a rychlosti. Žijeme většinou, jako bychom závodili s časem a připadá nám, že nic nestíháme a čas vnímáme jako nepřítele. Očekáváte automaticky, že co si přejete, přijde co nejdřív. Když se dlouho nic neděje, jste nervózní. Měli byste mít však na paměti, že magie působí vždy ve správnou dobu – a často když to nejméně čekáte. To je potom příjemné překvapení a vždycky si nakonec uvědomíte, že to dopadlo úplně dokonale a líp už to ani nešlo. Často budete naprosto zaskočeni, jak brzo se stane, o co usilujete.

Některá složitější kouzla potřebují delší čas na realizaci v našem světě. Obecně je nejlepší postup, když zpečetíte kouzlo na konci rituálu a... prostě na něj dál nemyslíte. Předejte své přání univerzu a věřte, že vše dopadne tak jak má a k vaší spokojenosti. Bude to tak.

Na začátku článku jsme si řekli, že magie musí být provedena správně. Co to znamená? Především se při magii nesmíte stresovat a věnovat se jí, když vám zrovna není dobře, jste naštvaní atd. Myslete na to, abyste nezapomněli aktivovat všechny potřebné kouzelné předměty, které jste si připravili (byliny, kameny, symboly, svíce atd.). Nespěchejte a i když je to trochu delší, čarujte vždy v magickém kruhu s otevřenými čtvrtěmi – je to účinnější a spolehlivější. Nakonec ho nezapomeňte zavřít ☺.

Pokud potřebujete, aby se výsledky vašeho snažení dostavily co nejdřív, můžete využít pár triků, ale jak už bylo řečeno, není to vyloženě nutné, protože univerzum přesně ví, co potřebujete a taky kdy to pro vás bude vhodné. Důležité je načasování magie. Základní plánování je podle dnů v týdnu. Každému dnu vládne jedna planeta, proto má každý den jinou energii a hodí se k řešení různých záležitostí. Můžete si taky vypočítat planetární hodinu. Více o tomto tématu v rubrice „Astrologie - Planety“.

Důležité také je uvědomit si, v jaké fázi je měsíc. Základní plánování závisí na tom, zda měsíc dorůstá nebo ubývá.

Nebojte se otevřenými čtvrtěmi kruhu pozvat magické síly a své duchovní přátele. Můžete čarovat v týmu s anděly nebo totemovými zvířaty. Podle charakteru kouzla pozvěte do kruhu energii odpovídající planety (např. v podobě anděla, který této planetě vládne). Na konci rituálu nezapomeňte všem zúčastněným poděkovat a propustit je.

Chcete-li projev magie skutečně hodně uspíšit, aktivujte runu Rad, která znamená cestu nebo točící se kolo (představujte si roztočené kolo energie). Použijte tarotovou kartu 8 Holí, která symbolizuje tok energie, její projev, rychlost. Věnujte zvýšenou pozornost živlu vzduchu. Vizualizujte si silný vítr, který nasměruje vaši energii správným směrem. Čarujte za větrného dne. Nebo za bouřky. Ale tady velký pozor! Energie bouře je velice silná (myslím že pro běžnou magii příliš) a občas udělá více škody než užitku. Pečlivě si rozmyslete, čeho chcete svým kouzlem dosáhnout a zda se k tomuto záměru bouře vážně hodí.

Používejte magickou hůlku, která přímo nasměruje a pošle energii přesně tam, de ji potřebujete mít.

Také existuje určitá magická formule, která vám zajistí, že všechny síly, které jsou vám právě TEĎ k dispozici budou působit ve prospěch kouzla, i když např. právě nejsou perfektní podmínky pro uskutečnění záměru. Např. chcete urovnat vztahy v rodině, protože jste se v pondělí pohádali (no jo, pondělí bývá trochu zmatené a není se čemu divit, když vládne Měsíc),nehodláte až do pátku nebo dokonce až do neděle žít v tiché domácnosti, protože až v pátek vládne Venuše (která urovnává vztahy), v neděli vládne Slunce (které podporuje vše radostné a pozitivní).
Po otevření kruhu a čtvrtí proneste něco v tomto smyslu:
„Všechny současné astrologické konstelace jsou vhodné pro můj záměr/pro dnešní magii!“
...a uvědomte si, že to tak skutečně je a nepochybujte o tom.

Funguje to taky, ale lepší je využít energie v době, kdy působí přirozeně nejsilněji, je to spolehlivější. Vůbec nejlépe uděláte, když si plánování magie vždy pořádně rozmyslíte a nikam nespěcháte. Počkáte na vhodnou dobu, vyjádříte záměr, necháte vše na univerzu a nebudete ho omezovat jakýmikoli termíny.

autor: Dani
30.05.2017 16:13:11
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one