Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg
Každá živá bytost má auru. Je to energie, kterou ze sebe vyzařuje a rozprostírá se kolem těla do prostoru. Aura by se dala označit za takový „energetický obal“. I když si to neuvědomujeme, všichni vibracemi své aury působíme na okolí a všichni kolem nás tuto energii cítí (lidé, zvířata i rostliny – a také nadpřirozené bytosti). Někteří jsou citlivější a v auře druhých rozpoznají nejrůznější informace. Je v ní uložená momentální nálada, myšlenky, bloky, které je nutné překonat, emoce atd.

Jistě znáte pocit, kdy třeba na ulici potkáte úplně neznámého člověka, a i když jste s ním nepromluvili nebo jste se navzájem na sebe nepodívali, přesto na vás jeho osobnost nějakým způsobem působí. Některé osoby působí silněji než jiné. Z určitých lidí máte dobré pocity a z jiných nepříjemné. Neznamená to nic jiného, než že jste právě zachytili něco z aury této osoby.

Auru si můžeme představit podobně jako oheň. Má podobu plamenů, které se mihotají kolem osoby a podle momentální situace a psychického rozpoložení se mění její charakter. Může planout několik centimetrů od těla nebo se rozprostře až na několik metrů. Také hodně záleží na stupni duchovního vývoje. Čím vyvinutější je bytost, tím širší a silnější auru vyzařuje.

Zajímavé je zkoumat barvy aury. Můžeme rozeznat celé spektrum barev u každého jedince, které přímo souvisejí s emocemi a celkovým momentálním stavem bytosti – jak psychickým, tak fyzickým. Obecně platí čím veselejší a sytější barvy, tím lépe. Aura má jasnější kontury a celkově plane jasněji. Tak vypadá pozitivní energie. Negativní energie bývá naopak zastoupena tmavými až ponurými barvami, které bývají spíše mlhavé a směrem od těla postupně ztrácí na intenzitě, takže v těchto místech aura skoro splývá s okolím. U takových majitelů aury není něco v pořádku. Jakmile se problémy začnou řešit, změní se i barvy a tvary celé aury.

Aura může být zastoupena jednou barvou nebo většinou v auře jednoho jedince můžeme pozorovat několik barev najednou. Může se jednat o přerušované fleky nebo celé jednobarevné oblasti, které plynule přecházejí jedna do druhé. Jednobarevnou jasně planoucí a daleko se rozprostírající auru pozorujeme u duchovně vyspělých nebo výjimečně pozitivně naladěných osob.

Aura není běžně viditelná fyzickým zrakem. Můžeme ji zahlédnout tzv. třetím okem nebo se na ni napojit myslí a vnímat její vibrace a pomocí mysli v ní číst a získávat tak informace o lidech kolem nás. Auru můžeme vnímat i na dálku. V některém dalším článku uvedu způsoby jak na to.
14.03.2015 18:23:34
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one