Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Jak spatřit auru - metoda rozprostření mysli

Toto je metoda, pomocí které získáte nejrůznější informace o lidech kolem sebe. V minulém článku jsem vám ukázal, jak můžete nacvičit vidění aury se třetím okem. Tak spatříte celou škálu barev, které vám hodně napoví, jaká je pozorovaná osoba a co právě prožívá. Ale při rozprostření mysli se toho dozvíte mnohem víc než jenom barvy aury, které byste pak museli interpretovat pomocí intuice. Ukážu vám metodu, při které do sebe můžete nasát informace podobně jako houba vodu. Je to mnohem dokonalejší a komplexnější než metoda třetího oka.

Asi vás teď zajímá, CO vlastně potřebujete vědět jiného kromě již zmíněných barev aury. Je toho hodně. Aura je totiž přímo nasáknutá vším možným, co souvisí s jejím majitelem. Jsou v ní uložené emoce, které můžete také cítit, silné myšlenky a strachy, celková energie člověka, informace o jeho zdravotním stavu, vzpomínky, nebo prostě myšlenky o tom, co právě řeší…

Nepleťte si toto se čtením mysli! To je něco úplně jiného a není to tak jednoduché. Při čtení mysli se totiž musíte dostat přímo do mysli jiné osoby a při nečekaném násilném vniknutí se mysl automaticky brání a snaží se vás nepustit dovnitř, i když si daná osoba vědomě může, ale zpravidla nemusí všimnout, že se někdo pokouší vstoupit do její mysli. (Pokud si všimne, že se něco děje, pak ji může začít z ničeho nic bolet hlava a cítí nepříjemný tlak, takže mysl se bude snažit nepustit vetřelce dovnitř. Pokud už je tam, pak ho nemilosrdně vyhodí, což je nepříjemné pro obě strany). To je dobře, protože své myšlenky a soukromí si musíme chránit.

Toto je „čtení aury“ a není na tom nic špatného, protože jste se už dozvěděli, že aura je energie, kterou každý vysílá dobrovolně do svého okolí. Informace v ní obsažené tedy vlastně čekají na to, až si je někdo přečte.


Jak se to dělá?
Představte si, že jste něco jako houba, která je schopná nasát do sebe informace z okolí. Zaměřte se na svou mysl. Uvolněte se a nechte svou mysl, aby se dostala jakoby skrz vaši lebku. No, vlastně to není celá vaše mysl, ale jenom její nepatrný zlomek, který je ve skutečnosti obrovský – větší než jak jste si dosud mysleli, že vaše mysl může být. Ona se totiž nemusí omezovat pouze na mozek, můžete jí část pustit i ven. Nechte mysl plout vzduchem kolem sebe, jak nejdál to půjde. Můžete si představit, že z ní vybíhají chapadla, která zaměříte na různé osoby, jejichž aura vás zajímá. Je možé číst několik aur několika různých lidí najednou, ale když s tím začínáte, je to zbytečně matoucí. Zkuste to zatím s jednou osobou. Všímejte si, co se dozvíte.


Vnímané informace vám budou do hlavy proudit jako myšlenky. Zprvu si možná budete myslet, že patří vám, než vám dojde, že jsou to informace z cizí aury. Později, až se tuto metodu naučíte lépe, poznáte hned, své a cizí „záležitosti“. Cítíte emoce osoby, kterou zkoumáte a prožíváte to co ona. Vnímáte kolem ní barevnou auru podobně jako se třetím okem, ale toto je na úrovni myšlenek. Vidíte barevné záblesky nebo v mysli postavu osoby a u ní cítíte, že tam ty určité barvy jsou, i když je přímo nemusíte VIDĚT.

Poznáte, co si osoba přímo sama vtiskla do své aury. To se dělá vědomě i nevědomě, když o sobě chcete světu říct něco, co nemusí být pravda, ale máte zájem na tom, aby vás okolí tak vnímalo. Každý se zajímá o to, co si o něm druzí myslí a jak ho vidí. Dá se to ovlivnit a toto vše můžete vnímat při čtení aury. Kromě toho zjistíte také, jaká je pravá energie osoby a tyhle všechny lži, které vám chce o sobě nakukat, si můžete dovolit ignorovat.

Poznáte, zda osoba právě lže, nebo říká pravdu, (pokud mluví).

…a další věci.
15.03.2015 14:54:50
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one