Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Jak spatřit auru - metoda 3. oka

Není to tak složité a může se to naučit každý. Jenom bych chtěl upozornit, že to asi nepůjde okamžitě, jestliže na to nemáte nějaký vrozený talent. Musíte trénovat a u každého se výsledky objeví po různě dlouhé době.

Nejjednodušší metoda na naučení je asi automatická kresba. Více informací o této věštecké metodě získáte přečtením článku, věnovaném extra přímo jí. Najdete ho
Při kreslení aury platí stejná pravidla o symbolice barev a tvarů jako je to popsáno ve výše zmíněném článku. Zaměřujete-li se na kresbu aury, většinou vaše ruka nakreslí barevný obrázek s náznaky tvarů lidského těla, ale mohou to být i neurčité fleky poseté po celém papíře, kdy s pomocí intuice hned víte, co který flek znamená. Můžete si předem vytvořit šablonu lidského těla, kterou si obkreslíte na čistý papír a pak necháte ruku, aby zobrazila auru kolem této postavičky.

Při kreslení se soustřeďte na osobu, kterou zkoumáte. Můžete si v duchu opakovat její jméno, nebo pokud to děláte na dálku, pak je dobré mít u sebe její fotku.

Další metoda využívá vlastnosti třetího oka. To se nachází na vašem čele přímo mezi očima a je to centrum třetí čakry. Běžně v životě toto své „bonusové“ oko nepoužíváte, což znamená, že chcete-li jím něco vidět, musíte ho nejprve otevřít. To se dělá tak, že si představíte, že v místě mezi očima opravdu máte nějaké třetí oko. Můžete si představovat jeho tvar a barvu. Klidně to může být i oko nějakého vašeho oblíbeného zvířete a ne jenom lidské. Vizualizujte si, že se toto třetí oko právě otevírá a nechte ho otevřené. Už jenom toto cvičení byste měli provádět pravidelně, pokud se to chcete dobře naučit, abyste si tento úkon zažili a příště to dělali automaticky.

Nyní – pokud umíte otevřít kouzelné oko – jste připraveni jím vnímat auru. To můžete zkoušet nejdřív na sobě. Dívejte se na sebe do zrcadla (nejlépe takového, kde se vidíte celí). Nejlepší to bude, když budete stát před bílou zdí, aby vás nerozptylovalo nic z toho, co by se kromě vašeho těla mohlo odrážet na ploše zrcadla. Pro lepší úspěch byste cvičení měli provádět v šeru, ale nemusíte. Uvolněte se a zadívejte se do zrcadla těsně nad svou hlavu a rozostřete, abyste viděli vše trochu rozmazaně, ale ne zase moc (nesmíte se vidět např. dvojitě). Můžete pomaličku přešlapovat z nohy na nohu, abyste byli v pohybu a opravdu nemohli zaměřit zrak na jedno místo. A zkuste vnímat, co vidíte. Nejdřív asi nezahlédnete nic… musíte trénovat. Ale později spatříte nejspíš auru kolem hlavy a ramen, protože tam je nejlépe vnímatelná.

Toto cvičení vás bude ze začátku asi unavovat, protože je těžké se napojit na třetí oko a ještě s ním něco vidět, když v tom nemáte praxi. Zkuste to nejdřív na 2-3 minuty a postupně protahujte každé další cvičení pomalu na maximálně 10-15 minut.
Po skončení uzavřete třetí oko, aby si odpočinulo.

Ještě lepší je, když vám někdo pomůže. Požádejte někoho, aby si stoupnul před bílou zeď a postupujte stejně jako při cvičení se zrcadlem. Domluvte se, kdo se bude malinko pohybovat, jestli vy nebo pozorovaná osoba. Jestli vám to pomůže, může k vám stát pozorovaná osoba zády (třeba aby vás nerozesmívala atd.).

Až budete schopni aspoň na okamžik zahlédnout auru při cvičení, můžete rozvíjet své schopnosti třeba na autobusové zastávce, až budete pozorovat kolemjdoucí cizí lidi.
15.03.2015 14:56:01
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one