Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Tajemství neviditelnosti

Vyskytnou se v životě situace, kdy si občas každý přeje být aspoň na chvíli neviditelný. Hlavně pokud se děje něco nepříjemného nebo je lepší nebýt právě středem pozornosti, potřebujete, aby si vás ostatní nevšímali...

Naučím vás, jak opravdu na chvíli zmizet všem z očí, ale neznamená to, že jednoduše lusknete prsty a vypaříte se z povrchu Země. Zneviditelnění je psychologický trik, při kterém ošálíte smysly druhých, takže budou vnímat to, co si budete přát vy. Dobrým příkladem, kdy se dá neviditelnost použít, je třeba vyvolávání ve škole. Nechcete být vyvoláni, protože neumíte látku a víte jistě, že byste dostali špatnou známku. Bude lepší, když si vás učitel nevšimne, v momentě rozhodování koho ze třídy vybere. Nemůžete zrovna odejít z místnosti, to by bylo nápadné, ale můžete přimět učitele, aby vás přehlédl. Existuje velká pravděpodobnost, že se to stane, pokud zapracujete na své auře.

Aura je elektromagnetická energie, kterou vysílá vaše tělo do prostoru všude kolem vás (většinou cca 1 metr, ale může to být i více). Vše živé kolem vnímá vaši auru, i když lidé pouze nevědomě. Většina lidí není schopná tuto energii vidět, ale všichni ji intuitivně cítí, ať už si to právě uvědomují nebo ne.

Auru si můžete představit jako záři, která vychází z vašeho těla. Ve vaší představě může mít jakoukoli barvu, protože na výsledek triku to nemá vliv. Zde jde o vaši vizualizaci a přesvědčení, že to, co provádíte se svou aurou, je skutečné. S aurou můžete vědomě pracovat, a protože ji vnímá vaše okolí, bude na změnu vaší aury reagovat.

Soustřeďte se na auru a představte si, že září asi metr od vašeho těla. Postupně tlumte její záři a snižujte vibrace a zároveň se snažte stáhnout ji co nejblíže k tělu, takže ve výsledku bude působit třeba pouze do vzdálenosti 1 cm od vás. Čím více budete trénovat, tím více dokážete stáhnout auru a docílíte lepšího výsledku. Se staženou aurou budete vnímáni, skoro jako byste splynuli s okolím. Vaše aura bude vibrovat na jiné frekvenci.

Pro rychlejší proces zneviditelnění si můžete určit kouzelné heslo. Vymyslete si jakékoli slovo nebo větu, kterou budete používat pro zneviditelnění. Jakmile si pomyslíte kouzelné slovo, aura se vám automaticky stáhne. Ale pro začátek je lepší poctivě cvičit celou vizualizaci, abyste se dobře naučili, jak máte pracovat s aurou. Dosáhnete lepšího efektu a s každým cvičením to půjde rychleji.
27.05.2015 16:54:58
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one