Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg
Dostáváme se k tomu, jak by měla vypadat správná manipulace. Když už je nutné ji použít, měla by být příjemná pro oběť, protože ta pak dobrovolně spolupracuje, i kdyby si všimla, že je s ní manipulováno. A kdo tohle umí, ten je opravdový mistr v ovládání nejenom sebe, ale i druhých a dosahuje úspěšně svých cílů.
Chcete-li manipulovat, pak jedině tímto způsobem, protože jakékoli násilí se vám v životě vrátí, až to budete nejméně čekat.
Když se s manipulátorem osobně setkáte, ve většině případů dokáže cíleně měnit informace ve své auře, které vám posílá do podvědomí. Donutí vás nakonec myslet si to, co chce on, abyste přijali za svou pravdu. Přesvědčí vás o své vlastní pravdě, i když jste s ním na začátku rozhodně nesouhlasili.


Manipulujeme s lidmi, protože s jejich pomocí chceme dosáhnout vlastních cílů. Manipulujeme dokonce, i když si to neuvědomujeme. Ovládáme lidi takovým způsobem, aby si toho nevšimli. Děláme to naprosto přirozeně. Víme, že bez ovládání lidí by to pravděpodobně nešlo tak rychle a pohodlně. Proč bychom se o něco snažili násilím, když to jde i pohodlnější cestou a výsledky bývají lepší. Manipulace je v podstatě také forma násilí, ale dá se přetransformovat takovým způsobem, aby si oběť nevšimla, že je s ní manipulováno nebo dokonce aby se jí způsob našeho ovládání líbil. V některých případech z manipulace mají prospěch obě strany – manipulátor i oběť – a to je pozitivní.
29.03.2015 16:41:19
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one