Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg
Umění manipulace zvládají lépe lidé, kteří se vyznají v druhých. K poznávání lidí je dobré získávat informace z aury nebo přímo z myslí lidí. Oběti nevědomě vnímají, co k nim vysílá manipulátor, takže je důležité, aby vysílal ty správné signály. Čím pozitivnější signály a celková povaha manipulace, tím lepší výsledky a pocity oběti. Jde o to, aby si oběť pokud možno nevšimla, že je ovládána. Nebo aby se jí přímo líbil způsob manipulace.
Setkáte-li se se zkušeným manipulátorem a zkusíte ho zmanipulovat, určitě si všimne vašich záměrů a odhalí vás hned na začátku. Dobří manipulátoři skvěle lžou a skrývají své schopnosti, aby je mohli využít, když to bude oběť nejméně čekat. Nenosí napsáno na čele, že umí ovládat lidi. Zkušený manipulátor bývá osoba, která působí mimořádně důvěryhodně.
Pokud se přesto dostanete do situace, kdy bude druhé straně jasné, že je ovládána, je nejlepší provádět to tak, aby si vaší manipulace jasně všimla. Zkušený manipulátor, který je právě ovládaný, přistoupí na vaši hru, protože vycítí, že z toho také může mít prospěch, když situace šikovně využije. Zde platí pravidlo „něco za něco“, takže čekejte, že pokud chcete něčeho dosáhnout, musíte pro to také něco udělat nebo dokonce obětovat v jeho prospěch.
29.03.2015 16:42:39
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one