Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

 

            Anděl strážný je přidělen každému člověku při narození. Je to jakýsi průvodce, který vás má na starosti v průběhu celého vašeho života. Když to budete potřebovat, rád vám s čímkoli pomůže. Sami se rozhodněte, zda tuto jeho nabídku využijete.

Po vaší smrti svého anděla strážného ztratíte, ať se vám to líbí nebo ne. Tak je to prostě zařízeno. Po smrti anděla prostě nepotřebujete a musíte se o sebe starat sami. Andělé na vás dohlížejí pouze po dobu vašeho života. Mohou vám v lecčems poradit a postarat se o to, abyste přežili v těžkých chvílích. Ale jenom jestliže je o to požádáte.

Co se stane s vaším andělem po vaší smrti? Už zde bylo řečeno, že každý anděl strážný je přidělen člověku při narození a nese takovou energii, která přesně odpovídá jeho člověku. Žádný jiný člověk na světě nemá stejnou energii jako vy, a tak váš anděl nenajde žádné jiné využití. Zpravidla se nepotřební andělé rozpustí v univerzu a jejich energie se přetvoří v jinou. Nakonec jsou znovu přiděleni nově narozenému člověku.

Váš anděl strážný má takovou energii, která přesně odpovídá energii daného člověka, takže musí také vypadat tak, jak se to každému líbí. Jistě že nemusí, ale je to lepší. Každý má svůj osobní styl, ať se vám to líbí nebo ne. Anděl není jenom jakýsi druh energie, ale příjemná myslící bytost. Pokud víte, jak váš anděl vypadá, lépe s ním navážete kontakt. Někdo anděly vidí jako zářící okřídlená stvoření v bílých vlajících hábitech a se zlatými kudrnatými vlasy a jiný jim může dát podobu jednorožců, draků, obyčejných lidí, obyčejných oblíbených zvířat nebo nějakého stvoření z vlastní fantazie. Nakonec vlastně ani nemusíte nikomu prozrazovat, jak si anděly představujete.

            Časem, až si na svého anděla zvyknete, se vám může přihodit, že jeho podoba ve vašich myšlenkách se nějakým způsobem změnila. Nelekejte se. Je to přirozené. Andělé mění podobu podle našich myšlenek a vůbec jim to nevadí.

 

Jenom pro představu…

Moje představa anděla strážného je asi zcela jiná než u většiny lidí. Já mám dva strážné anděly. Později si řekneme, jak je možné, že někdo má jednoho a někdo jiný jich má víc. Můj první anděl se jmenuje Samael, prostě protože se mi to jméno líbí a hodí se k němu. Andělé jsou bezpohlavní, takže Samael je něco mezi ženou a mužem. Je vysoký, má černá křídla s modrým a červeným leskem, černé dlouhé vlasy, velké žluté oči a na rukou a nohou dlouhé špičaté černé drápy. Na sobě má něco jako černé jednodílné šaty (špatně se to definuje – je to takový prapodivný krátký hábit). Tak vidíte, jak mohou být představy o andělech naprosto rozdílné.

Představím vám ještě svého dalšího strážného anděla. Jeho jméno zní Lucifer, protože to znamená Světlonoš, vnáší do mého života světlo a harmonii. Tento anděl vypadá víc jako člověk. Nemá žádná křídla. Jeho vlasy jsou také dlouhé černé a vlnité s jednotlivými rudými prameny. Na rukou má červené nehty. Jeho oblečení je dost složité. Nosí černý korzet s červenými vzory, černé kalhoty a přes ně něco jako sukni a vysoké boty na tlusté podrážce a se stříbrnými ostny…

Není to paráda, dát andělům přesně takovou podobu, jaká se vám na nich nejvíc líbí?

 

Až se konečně rozhodnete, pro nejlepší podobu svého anděla (není to jednoduché), zkuste si ho nakreslit nebo namalovat.

autor: Dani

13.03.2015 10:20:30
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one