Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Jestliže spolupracujete se svým andělem strážným nebo i jinými anděly, můžete si někdy všimnout, že vám občas nesplní, o co jste je žádali. Toho si zcela určitě a vždy všimnete. Chtěli jste, aby se stalo něco důležitého, aby vám vyšel váš sen. Nebo jste třeba měli v jednu chvíli na výběr z více možností, které se vám zdály všechny stejně dobré. Museli jste jednu jedinou. Nakonec jste se přece jenom rozhodli pro tu, která vám připadala jako nejlepší a velice jste žádali  a prosili anděla, aby se vaše plány uskutečnily. No, jenomže přišlo velké překvapení. Počítali jste se stoprocentním úspěchem v tom, co jste si malovali narůžovo, a nakonec jste byli akorát zklamaní, protože jste nedosáhli přesně toho, co jste od začátku chtěli nebo se vám naskytlo něco naprosto odlišného, po čem jste museli sáhnout, i když jste původně nechtěli.

            Může to celé vypadat, jako že anděl vaši žádost neslyšel nebo ji dokonce odmítl. Tak to ale není. Anděl vás slyší vždy a vždy se vám snaží co nejlépe vyhovět. Tedy pokud po něm nechcete něco špatného. Andělé to s vámi myslí vždy dobře. Jestliže si vybíráte z více možností, anděl vybere tu, která pro vás bude nejvhodnější. Často sami nerozpoznáte, že třeba za pár let se vám nebude líbit tam, kam byste se dopracovali, kdybyste si vybrali tu možnost, která VÁM TEĎ připadá jako nejlepší. Často mermomocí chcete něco, co zrovna máte na dosah ruky a nehodláte čekat, jestli se náhodou v blízké budoucnosti neobjeví něco ještě mnohem lepšího. Prostě to chcete hned. Požádáte tedy anděla, aby vám přání splnil, protože si to moc, moc přejete. Budete výskat radostí, když zjistíte, že vám toto vyšlo, ale vzápětí vás hluboce zklame, když právě zítra narazíte na něco mnohem lepšího, co si pro vás anděl chystal, jako velké překvapení. Tak to chodí. A proto je úplně to nejlepší, co můžete dělat to, že prostě dáte na andělské rozhodnutí a nebudete si s ničím zbytečně lámat hlavu. Andělé to vše zařídí nejlépe a hlavně tak, abyste byli spokojeni. Takže se nesnaže je přemlouvat a vždycky si říkejte: „Tak co jste pro mě, andělé, nachystali?“ Určitě se vám jejich rozhodnutí bude líbit.

Hlavně v obtížných životních obdobích je toto nejlepší postup. Například při hledání zaměstnání se setkáváte v krátké době s velkým množstvím různých nabídek, obcházíte všechny možné firmy, dostáváte pozvánky na pohovory atd. Práci potřebujete co nejrychleji, a tak vezmete to první, na co narazíte. Je vám celkem jedno, co to je, hlavně, že už konečně něco máte, že? Pokud do záležitosti zapojíte anděly, můžete si být jisti, že seženete to nejlepší, kde se vám bude líbit nejvíce.

autor: Dani

13.03.2015 10:24:14
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one