Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

 

            Andělé vám velice rádi pomohou při věštění nebo vám dokonce mohou odpovědět na vaše dotazy. Můžete se jich ptát na cokoli – na rodinu, finance, práci, vztahy, ale třeba také na věci duchovnějšího rázu – jako třeba filozofické nebo náboženské, magické… Je zajímavé věštit přímo o andělech. Dozvíte se tak o nich nejvíce informací. Je to lepší, než když si tyto věci jenom někde vyčtete, protože hlavně vy sami víte nejlépe, co vás na andělech nejvíc zajímá. Odpovědi bývají často velmi překvapivé a také i vtipné.

            Nevíte, jak na takové věštění s anděly? To je přece úplně jednoduché. Bavte se s nimi jako se skutečnými přáteli. Povídejte si s nimi (můžete i v duchu) a mezi tím pokládejte otázky. Vyložte své věštecké pomůcky a přečtěte si odpověď.

            Nemusíte se obávat, že s vámi andělé nebudou mít trpělivost a odmítnou odpovídat. Jsou rádi, když se o ně zajímáte a chtějí být vašimi nejlepšími přáteli.

            S anděly můžete věštit různými způsoby. Vyberte si k tomu pomůcky, se kterými se vám dobře pracuje. Mohou to být i zcela obyčejné pomůcky, které se hodí i pro neandělské věštění.

Dnes na trhu existuje plno speciálních věšteckých pomůcek, které jsou určeny přímo pro věštění andělského stylu. (Podle mého názoru jsou některé velice dobré, ale jiné úplně zbytečné a dokonce mi připadá, že byly vymyšleny pouze pro komerční účely – to znamená jednoduše: aby na tom někdo pořádně vydělal. Z pochopitelných důvodů tu nebudu rozebírat, jaké konkrétní pomůcky jsou na jaké úrovni. To si přeberte sami.) Takže až půjdete do obchodu nebo na internet, snažte se vybrat si co nejkvalitnější pomůcky. Nejlépe si předem někde vyhledejte, co všechno existuje a najděte si o tom vhodné informace. Neberte hned to první, co uvidíte.

Některé pomůcky si můžete i sami vyrobit.

 

Z jakých věšteckých pomůcek si můžete vybrat? Zde máte pár tipů:

 

Andělské karty

 

To je vůbec asi nejznámější pomůcka při andělském věštění. Takových karet už byla  vymyšlena celá řada. Jistě si vyberete takové, kterým budete nejlépe rozumět.

Podle mě jsou nejlepší andělské vykládací karty. Ty se hodí na zodpovídání jednodušších otázek. Dokonce některé druhy těchto karet vám poskytnou odpovědi ano-ne.

Obecně je lepší, když budete s těmito kartami řešit spíše meditativnější záležitosti, protože o běžných věcech, jako jsou třeba každodenní problémy, nemluví tak jasně.

Neurčujte si žádný složitý způsob výkladu. Raději maximálně využívejte intuici a z balíčku vytáhněte vždy takový počet karet, který právě považujete za správný. Karty interpretujte velice volně a nechte se vést anděly. Neomezujte se pouze na významy karet, jak jsou uvedeny v návodu. Důležité je to, co vás napadne jako první – může to být i něco, co s daným významem karty očividně nesouvisí.

Obrázky na andělských kartách bývají navrženy velice inspirativně, aby co nejvíce podporovaly intuici. Ne náhodou bývají andělské karty na pohled velice příjemné, přátelské a uklidňující. Mají navodit příjemnou atmosféru a pohodu.

Nejúčinnějším způsobem věštění s těmito kartami je ten, při kterém si každý den (nejlépe ráno) vytáhnete jednu kartu. Ta vám říká, na co se máte v daném dni nejvíce zaměřit. Jakou oblast ve svém životě máte rozvíjet duchovním směrem.

Andělské karty se hodí pro lidi, kteří pracují na svém duchovním růstu.

Mezi andělské karty mohou někteří řadit také andělské taroty. Svým způsobem to jsou také andělské karty, protože všechny listy mají andělská témata. Ale já myslím, že toto by se nemělo považovat za andělské karty podobné těm vykládacím, o kterých byla řeč výše. Tarot je prostě tarot. Jestliže někdo skutečně rád spolupracuje s anděly ve všech oblastech ezoteriky, jistě rád sáhne po andělském tarotu, který hodlá používat jako každý jiný tarot. Nepleťte si ho s andělskými vykládacími kartami.

Samozřejmě i s obyčejným tarotem můžete kontaktovat anděly. Jak už jsem napsal, nezáleží až tak moc na pomůckách, které použijete.

 

Andělské runy

 

Jsou to kameny s určitými speciálními magickými symboly souvisejícími s anděly. Obsahují astrologické symboly pro plánování magie, různé andělské síly a jiné prvky související s duchovnem. Tyto runy se používají opravdu hlavně pro duchovní růst a magii.

Fungují na principu normálních run, ale jejich významy jsou naprosto odlišné, takže si je nepleťte s tím, co tyto runy nejsou. Toto je moderní věštecká pomůcka, která nemá nic společného s klasickými germánskými runami.

Runy můžete při věštění rozhodit a číst běžným způsobem. Nebo je můžete nechat v pytlíčku a rukou postupně vytahovat určitý počet run, který uznáte za vhodný. Při věštění opět využijte intuice a rad andělů, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.

Runové symboly můžete používat také v magii.

 

Andělské kyvadlo

 

K tomu celkem není co dodat. Andělské kyvadlo je prostě skoro jako obyčejné kyvadlo. Nejčastěji však má tvar anděla a je vyrobeno třeba ze skla nebo drahých kamenů. To je ale jediná věc, kterou se odlišuje od klasického kyvadla. Pracuje se s ním úplně běžným způsobem. Klidně můžete použít jakékoli jiné kyvadlo k tomu, abyste kontaktovali anděly.

Speciální andělské kyvadlo slouží spíše k tomu, abyste se lépe dokázali napojit na anděly a pořád během věštění měli na paměti, s kým se vlastně bavíte. Proto má toto kyvadlo nejčastěji tvar anděla – aby vám anděly připomínalo fyzicky. Andělské kyvadlo je dobrým prostředkem pro ty, kteří nemají tolik rozvinutou představivost a musí nehmatatelné věci vidět před sebou v jakékoli hmotné podobě, aby byli schopni přemýšlet o nich jako o skutečných.

autor: Dani 

13.03.2015 10:25:01
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one