Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

           O andělech toho už víte dost. Z předchozích článků jste se dozvěděli, jak andělé vypadají, jak ovlivňují váš život a celkově co jsou zač. Můžete si říct: „Hurá! Kontaktuji anděla a budu s ním komunikovat! Nemůže na tom být nic těžkého.“ Ale hodně lidí vlastně neví, JAK má s anděly mluvit. Jsou to přece nadpřirozené bytosti! Jak se s nimi tedy má mluvit, aby tomu rozuměli nebo abyste se jich třeba nedotkli a oni se neurazili?

Berte anděly jako své přátele a bavte se s nimi o čemkoli. Hlavním úkolem andělů sice je pomáhat vám v životě, abyste byli co nejšťastnější, ale to neznamená, že je zajímají pouze vaše problémy. Jsou zvědaví na vše, co se kolem vás a s vámi děje. Vyprávějte jim, co se vám stalo v práci, ve škole, na procházce… Dělte se s nimi o své myšlenky. Klidně si i postěžujte, ale nikdy ne s negativními emocemi. Tomu by andělé neporozuměli. Ti myslí vždy jenom pozitivně.

Andělé se neurážejí. To je jenom lidská slabost. Andělé jsou vždy ochotni vám naslouchat a pomáhat. Záleží jenom na vás, jestli vaše mysl zůstane otevřená a budete schopni anděly vnímat a komunikovat s nimi.

Ukažte andělům, co právě tvoříte, pokud rádi kutíte nebo něco vyrábíte a baví vás to. Budou na to jistě zvědaví.

            Pokud vás něco trápí a nevíte si s tím rady, zkuste se svěřit andělům. Vědí o vašich starostech, dokonce i když jim nic neřeknete. Dohlížejí přece na váš život, a tak musí vědět vše, co se kde šustne – a ne jenom v materiálním světě. Zají všechny energie kolem vás a vaše myšlenkové vibrace. Pokud se svěříte, už to že jim o tom řeknete, je pro vás velké plus. Dáváte tím jasně najevo, že usilujete o jejich řešení. Vždy je lepší nenechávat si starosti jenom pro sebe. Čím víc bytostí se do jejich řešení zapojí (a tím myslím i obyčejné lidi), tím je větší šance, že se problémů zbavíte.

            Andělé rozumí všem jazykům, které existují nebo také ne. Nemusíte s nimi nutně jenom mluvit. Také andělům můžete zpívat (nevadí jim, jestli zpíváte falešně nebo jakýmisi zvláštními technikami, které by běžný neznalý člověk snad ani zpěvem raději nenazýval), hrát jim na nějaký hudební nástroj, psát dopisy nebo kreslit obrázky. I psané nebo kreslené projevy jim nejsou cizí. Také si můžete vést deník, jehož text bude věnován andělům. Prostě jim napište, co se vám zrovna honí hlavou. Třeba vám při tom andělé pomohou vymyslet něco velice zajímavého.

            Jistě že andělé o vás vědí naprosto vše,i když si jich vůbec nevšímáte nebo na ně dokonce ani nevěříte. Když jim ale ukážete své myšlenky, budou vědět, že si jich vážíte.

            Nikdy není pozdě na změnu názorů a na to, abyste si andělů začali všímat a bavit se s nimi.

autor: Dani

13.03.2015 10:26:30
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one