Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Jak vypadají andělé?

Jak vypadají andělé? - obrázek

Jak vypadají andělé? - obrázek

 

            Otázka by raději měla znít: Jak si anděly představujete?, protože neexistuje jednotný názor na jejich vzhled a nikdy ani neexistoval. Každý je může vidět jinak. Dokonce ani různá náboženství nemají stejný názor na jejich vzhled.

Můžete si myslet, že pokud si anděly představujete zcela jinak než ti druzí, je něco špatně, ale věřte, že ne. Vy budete s anděly komunikovat, takže pouze vy budete vědět, jak si je máte představit. Vaší fantazii se žádné meze nekladou. Klidně si je představujte, jak chcete. Hlavně, aby se to líbilo vám. Nebojte se, že andělům se vaše myšlenky na ně nebudou zamlouvat. Mají rádi originalitu stejně jako vy.

            Zažitá představa typického anděla je krásný mladík nebo dívka se světlými až zlatými kudrnatými vlasy, s bílými opeřenými křídly a v bílém vlajícím rouchu. Je to tak? Jistě. Ale neberte to jako dogma. Kde je napsáno, že andělé musí vypadat zrovna takhle. Pravdou je, že žádný anděl ve skutečnosti nemá žádnou takovou podobu, která by pro nás lidi byla pochopitelná. Kdyby se nám nějaký anděl ukázal tak, jak vypadá ve své přirozenosti, nevěděli bychom, co si o tom máme myslet. Prostě bychom to nepochopili, protože anděl je nadpřirozená bytost, která nás přesahuje dokonalostí svého myšlení a způsobem své existence – takže i způsobem podoby. Takže buďte rádi, že můžete využít takové zajímavé příležitosti a přisoudit andělům zjev, jaký se vám líbí.

            Navíc andělé jsou světelné bytosti, takže ve skutečnosti vypadají pravděpodobně jako světlo. Jejich světlo, které vyzařují, je tak jasné a silné, že kdybychom takto anděly viděli, mohli bychom oslepnout.

autor: Dani

13.03.2015 10:19:48
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one