Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

 

Jméno je také libovolné. Pokud svého anděla pojmenujete, máte lepší vyhlídky na vřelý vztah. Andělé jsou šťastní, když se s nimi bavíte jako se skutečnými přáteli. Až se začnete bavit se svým andělem strážným, pak teprve poznáte, o čem tento vztah vlastně je a jak je úžasný.

Neznamená to, že když existují již známí pojmenovaní andělé, musíte vašemu andělu strážnému vybrat nějaké takové jméno.

Při výběru nejlepšího jména se můžete řídit přímo andělskou vůlí. Například takto: Vezměte kalendář. Zavřete oči a poproste anděla, aby vám pomohl vybrat nejvhodnější jméno. Uvolněte se. Pomalu jeďte prstem po jednotlivých jménech v kalendáři a vnímejte své pocity. Pokud se vám bude zdát, že se pořád nic neděje, že zkrátka nic necítíte, zkuste se ještě víc uvolnit. Je důležité, abyste byli v klidu a nic vás nerušilo. Můžete zkusit projet jména v kalendáři několikrát, dokud si nebudete jistí.

Ukáži vám ještě jeden možný způsob výběru jména. Na papír nakreslete velkou tabulku. Do jednotlivých okének napište vždy jedno písmeno abecedy od prvního po poslední písmeno. Nechte si v ruce tužku. Zavřete oči a napojte se na svého anděla. Požádejte ho o radu. Otevřete oči a postupně pomalu jeďte tužkou nad písmeny v tabulce. Vnímejte své pocity. Tužkou označujte písmena, u nichž ucítíte nějakou odezvu ve své mysli nebo na fyzické úrovni. Až projdete celou abecedu, napište označená písmena na čistý papír a zkuste je různě kombinovat. Požádejte svého anděla strážného o inspiraci. Když se vám bude zdát, že žádná kombinace není ta pravá, nezoufejte. Odložte papír na chvíli někam z dohledu a vraťte se k němu třeba po půl hodině. Potom už vás jistě napadne něco pěkného. Takovým způsobem můžete přijít na velice exotické jméno.

 

autor: Dani

 

 

13.03.2015 10:22:23
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one