Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg
Kdo jsou andělé - obrázek

Kdo jsou andělé - obrázek

 

            Andělé jsou světelné bytosti. Jsou to naši neviditelní přátelé, kteří stále zůstávají na naší straně, ať se děje cokoli. Záleží jim na našem životě a chtějí nám pomáhat, abychom se cítili šťastní. Nevyhýbejte se jim proto a mějte je za své přátele. Vůbec nevadí, pokud jste na ně dříve nevěřili a teď najednou z ničeho nic začnete. Jsou tu pro vás a jistě vaše počínání pochopí. Váš život s anděly bude o hodně šťastnější. Uvědomíte si totiž, že máte vedle sebe přítele, který vás nikdy neopustí (také nemůže, protože je s vámi pevně spojen), a na kterého se můžete vždy s čímkoli obrátit. Určitě vám rád pomůže.

Andělé nemohou zasahovat do vašeho života bez vašeho svolení. Tak je to zařízeno z toho důvodu, že člověk je svobodná bytost a pokud nechce, nesmí být ovlivňován ve svém jednání nebo názorech nikým ani ničím. Chcete-li tedy, aby vám andělé pomohli s nějakou záležitostí, musíte jim nejdříve dát najevo, že jejich pomoc potřebujete a dovolíte jim, aby situaci ovlivnili podle vašich představ. Ale neměli byste jim diktovat, jak mají co provést, protože potom by se mohlo přihodit, že byste s výsledkem nebyli úplně spokojeni. Někdy totiž jednáte ovlivněni hněvem nebo strachem nebo jinými emocemi, a proto byste se mohli snadno unáhlit nebo zvolit chybné rozhodnutí. Požádejte tedy anděly o pomoc, kdykoli to budete potřebovat, ale způsob zvládnutí problému nechte na nich. Oni si s tím vždy poradí nejvhodnější cestou.

Mějte na paměti, že andělé jsou všude kolem vás. Skutečně nikdy nejste sami. Takové řeči typu: „Ale s tím si musím poradit sám…“ nebo „Na to jsem bohužel sám a musím si to sám vyřešit…“ jsou nesmysl. I když máte potíže, které se zdají na první pohled neřešitelné, zkuste se svěřit andělům a věřte, že oni už nějaké východisko najdou.

 

autor: Dani

13.03.2015 10:18:36
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one