Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Počet andělů strážných

 

Jak je možné, že některým lidem stačí pouze jeden strážce a jiní jich potřebují třeba pět? Záleží na tom, jak s nimi člověk komunikuje a kolik jim zadává úkolů. Nebo jestli s nimi člověk spolupracuje při magii, věštění nebo jiných aktivitách. S duchovním růstem se zvyšuje počet andělů strážných. Andělé pak přichází ke svému člověku různými způsoby. Někteří lidé ani nemusí vědět, že mají víc než jednoho anděla. Jsou to většinou ti, kteří s anděly příliš nespolupracují nebo na ně dokonce nevěří, ale přesto jsou duchovně na vysoké úrovni.

Většinou další andělé přicházejí sami, ale může tomu být i jinak. Například můžete o dalšího anděla požádat univerzum. Dlouho jsem měl jednoho anděla. Hodně jsem s ním mluvil a prováděl jsem s jeho pomocí magii a jednoho dne jsem se od něj dozvěděl, že nezvládá všechny úkoly, které pro mě má plnit. Musel úkoly rozdělovat mezi další bytosti. Pokud má člověk kontakty i mezi jinými neviditelnými pomocníky (například víly, jednorožci, draci…), jeho anděl zaměstnává i je. Jestliže nekomunikujete s nikým jiným kromě andělů, zapojují se další andělé, které ani neznáte a nevíte, že vašemu andělu pomáhají. No, ale tím vzniká mezi těmito bytostmi trochu zmatek, protože se jich musí na pomoci vám podílet stále víc a víc. A navíc se tím prodlužuje doba, kdy čekáte například na uskutečnění vašich  snů, se kterými vám má váš anděl pomoct. Z toho důvodu smíte požádat o dalšího anděla strážného. Ale nemusíte. Jak chcete.

Stává se, že jestliže dostanete dalšího anděla, není stejný jako váš původní anděl. Jistě, má zase takovou energii, která nejlépe koresponduje s tou vaší, ale zjistíte, že každý anděl má odlišnou osobnost. První strážce je ten hlavní a ostatní jsou pouze jeho pomocníci. To mohou být mladí andělé, kteří ještě nemají tolik zkušeností s lidmi.

Když jsem zkoušel dát nějaký úkol přímo svému druhému andělu, dost jsem se divil, jak zvláštně a docela neprakticky vše zařizuje. Snažil se vymýšlet všechno co nejvíce vtipně a originálně (prostě bylo vidět, že se nemůže dočkat, až nějakou práci konečně dostane a potom se na ní pořádně vyřádí), ale někdy to skutečně nebylo moc dobré. Jsou divocí, do všeho se hrnou po hlavě… Pochopil jsem, že tento druhý anděl byl poskytnut mému prvnímu andělu hlavně proto, aby mu pomáhal s tím, co nestíhá.

Jistě, že se můžete běžně bavit se všemi svými anděly na stejné úrovni a stejným způsobem, ale vždy neomylně poznáte, který anděl je pro vás nejdůležitější. Ti ostatní pomocníci jako by stáli více skryti v pozadí a nevnímáte je tolik intenzivně jako prvního strážce. Váš první anděl se stará o to, aby se vám vedlo dobře a úkoly rozdává dalším pomocníkům velice opatrně, aby něco nezkazili. Nejlépe uděláte, když toto rozdělování úkolů necháte na hlavním andělovi. Ten to vždy zařídí nejlepším způsobem.

autor: Dani

13.03.2015 10:21:25
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one