Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Pomocník anděl strážný

Pomocník anděl strážný - obrázek

Pomocník anděl strážný - obrázek

 

            Na svého anděla strážného se můžete obrátit kdykoli, když potřebujete pomoc. Vždy se bude snažit vám vyhovět a udělá pro to vše, co je v jeho silách. Je úplně jedno, jak náročný úkol mu dáte. Pokud to pro vás bude dobré, jistě ho rád splní. Ale počítejte s tím, že náročnější a dlouhodobější úkoly vyžadují více času, takže nečekejte, že se splní, jakmile je vyslovíte.

            Pokud máte nějaký problém, který potřebujete vyřešit, opět požádejte o pomoc anděla. Neurčujte mu však, jakým způsobem vás má problému zbavit. Jistě, že můžete navrhnout nějaká možná řešení, která by se vám zamlouvala nejvíce. Třeba si anděl některé vybere. Ale přesto to nechte na něm a nic mu zbytečně nediktujte. Tím byste celou situaci akorát zkomplikovali a možná by celá záležitost vašemu andělu zabrala mnohem více času než obvykle. Nakonec byste s konečným výsledkem nemuseli být úplně tak spokojeni.

            Nemyslete si, že anděl vás neslyší, když o sobě nedává vědět nějak viditelně. Vždy vás slyší. I když mu říkáte něco nedůležitého. Nemusíte se na anděly obracet vždy jenom s problémy. Můžete jim vyprávět, co jste zažili, jaké máte v životě úspěchy a další zajímavé věci. Anděl o vás toto všechno sice dávno ví (protože ten o vás ví naprosto vše), ale když s ním budete sem tam přátelsky hovořit, uděláte mu radost a dáte mu tím najevo, že si ho vážíte.

            Pamatujte si, že váš anděl k vám patří stejně jako třeba vaše ruka či noha, ale přesto to není váš majetek. Berte ho jako svého přítele. Nejednejte s ním po zlém, protože na to andělé neslyší. Nedělejte si z něj otroka. Je to stejně svobodná bytost jako vy a může se sám rozhodnout, zda pro vás určitý vámi zadaný úkol splní nebo ne. Nečekejte, že anděl vás musí vždy ve všem poslechnout. On totiž vůbec, ale vůbec nic nemusí, když nechce.

            Jestliže andělu dáte jakýsi úkol, který by někomu ublížil nebo po něm budete žádat, aby vám pomohl v něčem zlém, anděl bude s největší pravděpodobností dělat, že se ho poskytování takovéhoto druhu pomoci netýká. Andělé jsou totiž stvořeny jako dobré bytosti, které nikomu neubližují ani prostřednictvím někoho jiného.

autor: Dani

13.03.2015 10:23:35
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one