Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg
Vysvětlím vám CO, nebo dokonce KDO, se nazývá slovem „egregor“, ale nejdříve malá poznámka ke skloňování tohoto podivného slova. Názory jsou různé a u některých cizích slov bývá skloňování sporné, protože pokud máte slovo, pocházející z cizího jazyka, záleží na vás, jak moc ho převedete do češtiny. V množném čísle se říká „egregoři“ (rod mužský životný) nebo „egregory“ (rod mužský neživotný) … jak kdo. V podstatě je to úplně jedno, ale já se přikláním k tvaru „egregoři“, protože je to tvar životný, což nám napovídá, že se jedná o něco živého, co může mít i vlastní vědomí.

Co tedy označujeme tímto slovem? Je to vymyšlená bytost. Může to být i nadpřirozená nebo mytická bytost. Čím více lidí věří v existenci konkrétního egregora, tím více dostává energie a je silnější a životnější. Pokud se mu dostává dost energie, získává postupně vlastní vědomí a svobodné uvažování a rozhodování. Žije vlastním životem a je zcela nezávislý na svém stvořiteli/stvořitelích. V některých případech to může být nebezpečné.

Egregora může vytvořit každý, kdo je ochoten věnovat mu dost energie. Můžete to udělat i vy. Bytost. Kterou takto stvoříte, se nazývá „tulpa“. Ale ve své podstatě je to normální egregor.

Jak na to? Není to tak složité, ale náročné. Může vás to energeticky hodně vysát. Vymyslete si jakoukoli bytost. Čím více detailů, tím lépe, protože čím více a usilovněji myslíte na svého tulpu, tím více energie mu posíláte a on rychleji nabývá nezávislost. Můžete pracovat ve skupině. Více lidí produkuje více energie. Nečekejte okamžité výsledky. Může to trvat měsíce nebo i léta. Vsugerujte si, že vaše vymyšlená bytost je naprosto reálná. Stvořte, co chcete: člověka, zvíře, pohádkovou bytost… čím lepší a propracovanější životní příběh, tím lépe.
Po čase se váš tulpa sám přihlásí. Můžete mu klást otázky a dostanete smysluplné odpovědi. Zpočátku jednoduché. Inteligenci a vlastní vědomí získá až časem spolu se spoustou vaší energie. Později se může projevovat podobně jako poltergeist. Může hýbat předměty, vytvářet zvuky, pachy nebo vizuální iluze. Nakonec se vám možná i ukáže. Zhmotní se, pokud mu budete dál posílat energii. A nakonec získá své vlastní vědomí a stane se na vás nezávislou bytostí, která jedná podle své vůle. Podle své podstaty bude čerpat energii pro svůj život na oblíbených místech. Často se ale stává, že své stvořitele využívá k čerpání energie. To je nebezpečné, protože taková bytost vás může úplně vysát a stává se tak z ní energetický upír. Vysaje vás, až z toho můžete onemocnět a dále dokonce zemřít. Bude vás obtěžovat. Bude chodit stále s vámi. Zezačátku svého tulpu uvidíte pouze vy, ale postupně bude vyiditelný i pro stále více lidí.


Někdy je obtížné se egregora zbavit. Hlavně pokud je hodně silný a svoji dávku energie si od vás bere sám, aniž byste to chtěli dobrovolně. Máte-li strach, pak to zarazte již v počátku, než bytost nabude vlastní vědomí. Neposílejte jí energii a ona sama zmizí. Máte-li už na sobě přilepeného mocného egregora, pak máte vážný problém, který je těžké odstranit. Pokud to je možné, neposílejte mu žádnou energii. Nevšímejte si ho. Bude-li s vámi chtít komunikovat, dělejte, že tam není a že ho nevidíte, neslyšíte... Ale je nepravděpodobné, že sám odejde, když nese velkou část energie svého stvořitele. Je to jeho přirozený zdroj energie. Pomůže jedině magie, která vás bytosti snad konečně zbaví.

Je možné, že se ho do konce života nezbavíte. Stojí tedy za to někoho stvořit? Radši to ani nezkoušejte.

Na světě existuje plno egregorů. Možná i vy v nějakého věříte, aniž byste si uvědomovali, že je to pouze egregor. Nenapadne vás to, protože v něj věří plno lidí, kteří to také nevědí. Myslíte si, že je to skutečná nadpřirozená bystost. Ale tato bytost existuje pouze proto, že v ni tolik lidí věří.
02.08.2015 09:05:33
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one