Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Kontakt s nadpřirozenými bytostmi

 

            Většina nadpřirozených bytostí tu je pro vás, aby vám pomáhala ať už v běžném životě, při duchovním růstu nebo magii. I když jsou v drtivé většině případů neviditelné, můžete s nimi navázat kontakt. Jak? To se dozvíte v tomto článku.

 

Napojení

 

            Jakmile se spojíte s nějakou astrální (nadpřirozenou) bytostí, je možné, že pocítíte fyzicky nebo psychicky něco neobvyklého. Záleží na tom, jaké bytosti kontaktujete, protože každý druh má zpravidla znatelně rozdílnou strukturu energie a jinak se projevuje. Ale také záleží na vás – jaké máte schopnosti vnímání, cit, představivost.

            Pokud zkoušíte komunikovat s nadpřirozenými bytostmi poprvé, možná vám bude připadat nemožné vůbec nějakou přivolat. Prostě budete mít pocit, že se ve vašem okolí nic nezměnilo a tudíž, že vás nikdo v astrálním světě neslyší a už vůbec není možné, že by k vám na vaši žádost někdo přišel. Tak to není. Všechny nadpřirozené bytosti vás kdykoli slyší a nemusíte slova vyslovovat nahlas. Stačí vybavit si je v mysli, protože nadpřirozené bytosti dokáží číst vaše myšlenky.

            Nejlépe na začátku asi uděláte, když si pro počáteční „party s nadpřirozenými bytostmi“ vyberete takové bytosti, které mají jemnou energii. Čím jemnější energie, tím snadnější napojení a přenos myšlenek. Vhodní jsou například jednorožci a draci (ale samozřejmě i jiné druhy bytostí). Většina lidí ale začíná se strážnými anděly. Vůbec nedoporučuji zkoušet to s vílami a něčím podobným, když nemáte žádné zkušenosti, protože u nich nikdy nemůžete vědět, na koho narazíte a na čem s nimi jste. Některé víly jsou totiž zlomyslní tvorové maskující svou pravou povahu zdánlivou laskavostí.

            Obvykle při spojení s nadpřirozenými bytostmi můžete cítit chlad nebo teplo proudící vaším tělem (třeba něco jako mrazení v zádech). Můžete cítit vánek nebo různé doteky na hlavě nebo rukou. Často také jakýsi ledový tlak v hlavě. To jsou známky toho, že jste nalezli cestu k nějaké bytosti.

 

Přátelství

 

Čím častěji a upřímněji se budete s bytostmi bavit, tím lépe a rychleji si získáte jejich přízeň. Stanou se z nich vaši nerozluční přátelé, kteří budou ochotni pomoci vám s různými záležitostmi v životě nebo i při magii. Nadpřirozené bytosti mají velmi rády pozitivní magii a podobné jiné věci.

Pokud u vás nadpřirozené bytosti vycítí například magické, věštecké nebo léčitelské schopnosti, budou se kolem vás samy shromažďovat v průběhu celého vašeho života, aniž byste o nich věděli. Záleží totiž na vás, jestli sáhnete po jejich nabídce přátelství nebo ne. Ale mějte na paměti, že ony tu budou stále s vámi.

           

Způsob komunikace

 

            Existuje více způsobů, jak se můžete bavit s nadpřirozenými bytostmi. Můžete použít věštecké pomůcky. Dnes se dají sehnat takové, které jsou určeny přímo pro komunikaci s určitou skupinou bytostí (andělské a jiné vykládací karty, různé zpracování tarotu, runy, kyvadla...). Nebo můžete využít přenosu myšlenek a mluvit s astrálními přáteli bez pomůcek.

            Vy už si jistě něco vymyslíte. Není to tak těžké. Ale nesmíte zapomínat na to, že vždy musíte být uvolnění a v pohodě.

 

Jak bytosti vidíte

 

Je dobré, když si bytost představíte. I když vaše okolí takové bytosti vidí různým způsobem a tento způsob nemusí odpovídat tomu vašemu, nemusíte se bát, že něco děláte špatně, protože pokud vy komunikujete s nějakou bytostí, vy víte nejlépe, jak vypadá. Vizualizace slouží k tomu, abyste se na bytosti lépe napojili. Jestliže vůbec nemáte ponětí, jak si danou bytost představit, zkuste se na ni napojit bez jakéhokoli obrazu v mysli a požádejte bytost, aby se vám ukázala v takové podobě, jakou sama uzná za nejvhodnější. V tom případě zklidněte svou mysl a zaměřte se na obrazy, které vám do ní pošle bytost. Nelekejte se, když se vám v myšlenkách objeví něco, co jste v životě neviděli ani v nejdivočejších fantasy filmech nebo naopak neuvidíte nic než jakési barevné beztvaré fleky. I to se může přihodit, ale většinou se bytosti snaží ukázat se vám v takové podobě, která pro vás bude pochopitelná.

 

Jakmile navážete nějaké styky s astrální říší, najdete si své oblíbence, kteří se stanou vašimi nejlepšími přáteli. Dokonce budete schopni poznat jejich osobnost a vždy poznáte, že se tato konkrétní bytost vyskytuje ve vaší blízkosti. Rozeznáte její energii mezi ostatními. Můžete si své přátele pojmenovat. To váš vztah jenom prohloubí.

 

Upozornění

 

Vždy, když se budete chtít poprvé spojit s určitým druhem bytostí, nejprve si o nich nastudujte některé užitečné informace, abyste předem věděli, co jsou vlastně zač a co od nich můžete čekat. Není dobré začít si něco s něčím, co vůbec neznáte. Mohli byste toho litovat. Takže buďte vždy opatrní.

Postupně se o těchto bytostech budete dozvídat stále více nových informací, které se nedočtete v žádné chytré knize. Ptejte se přímo samotných bytostí na vše, co vás o nich zajímá. Jistě vám rády zodpoví vaše otázky. Osobní zkušenosti jsou v této oblasti to nejlepší.

autor: Dani

13.03.2015 10:13:58
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one