Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg
Zvířata jsou bytosti, které s námi žijí na naší planetě. Mají svoji jedinečnou energii, kterou vysílají do okolí, a která působí i na nás. Každého přitahuje jiný druh zvířat. Je to dáno zvířecí energií. Která vám je sympatická nebo je podobná té vaší osobní, takové zvíře obdivujete. Je-li to zvíře, které se dá domestikovat, možná ho léta chováte doma, aniž byste si jeho energii uvědomovali.
Zvířata kolem nás mají smysly, pomocí kterých vnímají svět. Tyto smysly jsou často mnohokrát vyvinutější než ty naše. Některé druhy mají dokonce smysly, které nám úplně chybí. Ale všechna zvířata se řídí smyslem, který nazýváme „šestý“. Je to silná intuice, která nechybí ani člověku, jenomže člověk se časem odnaučil intuici důvěřovat. Je to dáno rozvojem civilizace. Myslíme si, že vše víme a známe a pocity, které se nedají vědecky ověřit, ignorujeme. Myslíme si, že se nám jenom něco zdá.
Zvířata obecně mají skvělé vlastnosti a bystré smysly. Pokud se tedy jedná o magická zvířata, jsou tyto smysly přímo dokonalé. A navíc má magické zvíře magické schopnosti.
Se svým magickým zvířetem můžete pracovat při magii, věštění, meditaci… může vám pomáhat rozvíjet intuici a všechny magické schopnosti. Máte-li hodně blízký vztah se svým magickým zvířetem, může se zvíře stát vaším „druhým andělem strážným“. Bude vás chránit, bránit před negativními vlivy a vést vás v obtížných životních situacích, když si to budete přát. Dokonce ho můžete pověřit funkcí „hlídacího psa“ (je naprosto jedno, zda je vaše zvíře pes nebo třeba pavouk). Hlídací zvíře vás upozorní, pokud k vám někdo bude záměrně vysílat negativní energii atd.
Zvíře vám pomáhá si všímat skrytých věcí, které byste za normálních okolností (=bez zvířete) neodhalili. Dává vám vlastnosti, abyste dokázali správně rozpoznat energie atd.

Jak poznáte, které zvíře je to pravé pro vás?
Existuje hodně způsobů jak to poznat, ale vždycky platí, že zvíře si vybere vás. Možná si myslíte, že VY si vybíráte své zvíře, ale vždy je to zvíře, protože k vám vysílá energii, a vy si jí všimnete, protože vás něčím osloví.
Nejzajímavější případy nalezení magického zvířete jsou ty, které se pojí s velice silnými zážitky v životě. Taková přátelství se zvířecí říší bývají obzvlášť silná a člověku nejvíce ovlivní život. I když je magické zvíře většinou v naší dimenzi našima očima neviditelné, zvířecí říše s námi může komunikovat s pomocí hmotných zvířat, která potkáváme každý den.
Magické zvíře může být i mytické.

Jak vypadá komunikace se zvířetem?
Záleží na tom, jak silný je váš vztah. Pokud je dost silný, vaše zvíře vám dává energii, abyste byli schopni ho co nejlépe vnímat, protože chce být vámi vnímáno. Vy zvířeti také posíláte energii (hlavně když na něj myslíte, ale po celou dobu jsou vaše energie spojeny, aniž by vás to omezovalo – naopak vás to posiluje a dokonce se zvíře může stát něčím, co by se dalo nazvat „zdokonalením vašich smyslů“). Vaše energie, kterou zvířeti předáváte mu pomáhá prohloubit vztah s vámi. Pak je snadnější se zvířetem komunikovat a vidět ho, protože se s pomocí vaší energie dokáže do jisté míry zhmotnit před vaším zrakem. Pro vás je tedy viditelné (ale ne pro nikoho jiného).
Vaše energie se neustále doplňují, protože magické zvíře si vybíráte (vlastně ono si vybírá vás) podle energie. Tyto energie se k sobě hodí a jsou-li spolu, jsou v harmonii. S magickým zvířetem se proto vždy cítíte dobře.
Občas ho můžete dokonce i vidět nebo velice silně cítit jeho přítomnost. Vaše magické zvíře s vámi stále chodí všude, kam se hnete – podobně jako anděl strážný.
Magická zvířata se většinou pohybují ve skupinách, ale s vámi komunikuje jednom jedno. Je to „mluvčí“ svého druhu. Obvykle vám sdělí své jméno, kterým ho můžete oslovovat. S mluvčím se můžete bavit jako s přítelem. Můžete ho o něco požádat. Říct, jak se cítíte, co prožíváte. Můžete pro něj něco udělat. Je to váš přítel.
Komunikace probíhá na úrovni telepatie. Nebo můžete použít automatické psaní, kresbu, nebo jiné způsoby věštění (vhodná je také deska ouija).

Jak se spojíte se zvířecí říší?
Pokud již víte, jaké zvíře se k vám hodí, můžete své přátelství zpečetit pomocí rituálu v magickém kruhu. Tím se ještě více prohloubí míra vaší spolupráce a zvíře bude mít možnost, ještě více vás duchovně rozvíjet.
Pozvěte „mluvčího“ do svého kruhu a promluvte si.

Vaše zvíře se může stát i vaším symbolem. Můžete si jím ozdobit magické předměty nebo symbol zvířete používat jako ochranný atd.
14.08.2015 10:46:46
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one