Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Pmoc! U mně doma straší!

Pmoc! U mně doma straší! - obrázek

Pmoc! U mně doma straší! - obrázek

 

            Spokojeně si spíte ve své posteli. Náhle vás ze sna vytrhne zvuk televize, která se sama zapnula, máte pocit, že s vámi v místnosti někdo je, i když jste si naprosto jisti, že jste doma sami, slyšíte tiché kroky na chodbě, cítíte, jakoby na vás něco sáhlo nebo jako by vedle vás ještě někdo nebo něco leželo. Možná máte noční můry nebo přinejmenším zlé sny. Kdo zažil obtěžování duchy nebo jinými nadpřirozenými bytostmi, jistě sám moc dobře ví, co vše dokáží a jak může vypadat jejich umění nahnat nám strach.

            Tento článek je věnován všem, kteří si neví rady jak se zbavit duchů a podobných narušovatelů klidného (normálního) života. Naleznete v něm návod jak na to. Samozřejmě, že podobných postupů existuje spousta a někdo jiný by vám poradil něco úplně jiného. Záleží na vás, jak to uděláte, ale výsledek by měl být stejný: konečně klid! Takže pokud se vám nezamlouvá, co zde uvádím, nechte si poradit někým jiným.

Jak to provést?

            Hlavně se nebojte. Pokud duchům ukážete, že z nich máte strach, stáváte se snadnější kořistí.

1.      Vezměte bílou svíci.

2.      Vytvořte magický kruh. Tento krok můžete vynechat, ale vždy když si myslíte, že bytost, která vám kazí život, k vám vysílá negativní energii nebo je prostě zřejmé, že je zlá, kruh určitě vyvolávejte vždy. Je to pro vás bezpečnější a navíc v kruhu dokážete využít více energie pro svůj účel, než bez něj. Podrobný návod na práci s kruhem a informace o jeho působení naleznete v rubrice Magický kruh.

3.      (V magickém kruhu) zapalte svíci. Nejlépe se k tomuto účelu hodí právě bílá, protože tato barva symbolizuje pozitivní energii, dobro, duchovno, čistotu…

4.      Požádejte svého anděla strážného nebo jiné pozitivní bytosti o spolupráci. Pozvěte tyto bytosti přímo do svého kruhu, pokud jste ho vyvolávali. Pracujete-li bez kruhu, pak stačí pozvat bytosti k sobě a požádat jednoduše o pomoc.

5.      Pak poproste bytost, která vás obtěžuje, aby odešla z vašeho života a už se k vám nevracela. Hlavně nemluvte vulgárně nebo jinak bytost neurážejte. Přejte jí dobro. Pokud na ni místo toho svoláte hromy a blesky, zcela jistě se dřív nebo později vaše zaklínání obrátí proti vám – což pravděpodobně nechcete.

6.      Nakonec můžete připojit nějakou ochrannou modlitbu – vyznáváte-li nějaké náboženství, pak určitě znáte minimálně jednu. Také si nějakou svoji můžete vymyslet (a nemusí se nutně rýmovat).

7.      Zhasněte svíci.

8.      Poděkujte všem silám, které vám pomáhaly.

9.      Uzavřete magický kruh, jestli jste ho vytvářeli.

10.  A jděte spát.

Vyhánění provádějte každý večer, dokud si nebudete jisti, že už vás nic nepronásleduje.

Možná zaznamenáte nějakou změnu v chování ducha od té doby, co jste začali s jeho vyháněním. To je běžné. Zpočátku se dokonce může zdát, že se jeho působení ještě více zesiluje. Ale to je pouze jeho reakce na vaše počínání. Nelíbí se mu to, a tak se bude možná bránit. Jeho vliv na vás by měl postupně slábnout a nakonec úplně zmizet.

Duchové většinou řádí v noci, ale to neznamená, že se nemohou projevovat i ve dne. Vždy je ale lepší provádět jejich vyhánění večer, protože to je většinou doba, kdy už se pomalu připravujete na spaní a jste v klidu.

Bytosti, které obyčejně označujeme slovem duch, a které nás pronásledují a obtěžují různými způsoby, nemusí být vždy zesnulí příbuzní nebo jiné dávno mrtvé osoby, jak si většina lidí myslí. Mohou to totiž být bytosti, které pocházejí z jiného světa, než je ten náš. S těmi by se mělo zacházet obzvlášť opatrně, protože nikdo nikdy neví, jak taková bytost může reagovat na to, co provedete.

 

Mnoho úspěchů při vaší snaze přeje

 

Dani

13.03.2015 10:17:22
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one