Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Pravda o nadpřirozených bytostech

Pravda o nadpřirozených bytostech - obrázek

Pravda o nadpřirozených bytostech - obrázek

 

            Jistě každý zná z pohádek víly, ježibaby, elfy, vodníky, tříhlavé saně atd. Takových bytostí lidé vymysleli spoustu. Některým přisoudili dobré a jiným špatné vlastnosti. Takováto stvoření v pohádkách znázorňují symboly dobra, abychom věděli, že dobro existuje i v našem obyčejném světe. Nebo naopak symbolizují zlo, abychom ani na ně nezapomínali. Zlé postavy často fungují jako strašidla pro děti. Tak je to dobře, protože děti by měly od mala znát, že zlo je zkrátka špatné a ošklivé podle toho, jakou má podobu. My víme, že ve skutečnosti tomu tak není. Zlo nemusí nutně vypadat ohavně. Ale jako příklad pro děti je porovnání charakteru se zjevem dobré, aby si to pamatovaly.

            Některou pohádku snad v životě slyšel každý a tak ví, že se v nich vyskytují nadpřirozené postavy, ale méně lidí už věří, že takové bytosti nejsou vůbec vymyšlené, nýbrž skutečné. Sice to nejsou třeba zrovna ježibaby a vodníci, ale pohádkovým bytostem se přesto podobají. Už jenom proto, že na ně úplně každý nevěří. Ve většině případů ani stoprocentně nevíme, jak tyto bytosti vlastně vypadají. Ale protože jsou to energie, které se mohou lidem přizpůsobit, zjevují se nám například v podobách vypůjčených právě z pohádek. Pokud se nám nezjevují, aspoň si je tak představujeme. No, zkuste si představit něco, co nemá vůbec žádný vzhled. Je to těžké, že? Pro některé dokonce nemožné. Tak se nebojte pohrát si se svou fantazií a představujte si kouzelné bytosti tak, jak se vám to nejvíc líbí.

            Nadpřirozené bytosti tu jsou většinou od toho, aby vám pomáhaly. No, nepožádali byste o pomoc hodného anděla či vílu nebo jednorožce? Vždyť je krásné kamarádit s někým takovým. Schválně jsem použil slovo kamarádit, protože to je nejvýstižnější. Nadpřirozené bytosti totiž myslí. Nejsou to jenom jakési obláčky páry, ale opravdoví rozumní přátelé.

            Můžete s nimi navázat kontakt jen tak nebo pomocí speciální meditace. Můžete je žádat o pomoc, když ji budete potřebovat, a také s těmito bytostmi můžete provádět magii. A plno dalších věcí. Stačí si jenom něco vymyslet.

autor: Dani

13.03.2015 10:13:06
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one