Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Ouija - Jak to funguje?

Tato věštecká metoda je srovnatelná s jinými věšteckými metodami. Jedná se hlavně o kyvadlo a automatickou kresbu. Podrobnosti o těchto pomůckách najdete v článcích věnovaných přímo jim.

Aspoň stručně vysvětlím, čím se vlastně deska podobá jiným pomůckám.

Kyvadlo je jednoduchý věštecký nástroj, který odpovídá na položené otázky stylem ano-ne. Stejně můžete použít i desku, protože zde jsou příslušné symboly pro jednoznačné odpovědi.

Automatická kresba stejně jako kyvadlo a planžeta (ukazovátko desky) využívají vaši ruku k tomu, aby se pohnuly určitým směrem. Funguje to tak, že se zeptáte na cokoli a tím vyvoláte energii, která aktivuje vaše podvědomí. Odtud se berou odpovědi. Mohou vycházet přímo z podvědomí nebo jejich zdrojem mohou být neviditelné entity, které dávají signál vašemu podvědomí, a to vede vaši ruku, s pomocí signálů vysílaným do svalů, správným směrem, takže podvědomí tu je jako jakýsi kanál, který pouze zprostředkovává informace od někoho jiného, kdo nemá hmotné tělo a (zatím) nemá tolik energie, aby se mohl projevit samostatně v našem světě. (To se může změnit v průběhu práce, pokud vyvoláváte entity. Postupně sbírají energii, kterou z vás vysávají, až se nakonec třeba zabouchnou dveře, blikne světlo… nebo něco mnohem horšího. Následky mohou být trvalé. Takže pozor na to!)

Ouija je vhodná pro vyvolávání entit, protože její důležitou součástí je abeceda, ze které může entita skládat celá slova nebo i věty. To je dobrý způsob komunikace s někým, kdo je neviditelný a neslyšitelný.
19.03.2015 18:43:17
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one