Kouzelný svět, kde naleznete vše o ezoterice - věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - astrologie - světlo - filozofie
Dark_Angel_and_Moon_by_Horoklon.png
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Silvestr Daniel Wysokinski na Facebooku
Gothic Angel.jpg
A6513-2.jpg

Nejoblíbenější den pro vaši magii je...

Pondělí (24)
Úterý (5)
Středa (4)
Pátek (11)
Sobota (6)
Neděle (9)
Zrcadlo.jpg

Většinou provádíte magii...

živlovou (13)
s kameny (14)
léčení (20)
Metal 001.jpg
Přidat.eu RSS Pridat.eu
Vlk.jpg

Podivná místa

Stalo se vám někdy, že jste otevřeli skříň a najednou vám připadalo, že tma uvnitř je nějak černější než jindy, až vám po zádech přeběhlo nepříjemné mrazení a věděli jste naprosto jistě, že v té skříni něco je a to vás právě pozoruje? Sám od sebe se pohnul nějaký předmět ves kříni. Cítili jste něčí přítomnost, ale přitom jste uvnitř nezahlédli nikoho, kdo by se tam schovával. Kdo by tam taky mohl přece být – ve skříni?

Nebo jste šli po chodbě, možná po schodech, a v určité chvíli jste si uvědomili, že na tom místě nejste sami. Stíny se vám náhle zdají delší a zvláštně živé. Divný pocit ještě zesílí, když vedle místa, kde stojíte, právě zničeho nic zavrže dřevo schodu. Nebo cítíže, jak se vám něco otřelo o nohu. Ale přitom tu nikdo jiný kromě vás není!

V noci se vzbudíte a prostě se musíte podívat pod postel, protože jste přesvědčeni, že se do tmy přesně tam někdo schoval. Netušíte, kdo by to měl vlastně být, ale víte určitě, že člověk to tedy rozhodně není(!).

Občas potkáváme neviditelné bytosti, aniž bychom si jich jakkoli všimli. Jejich přítomnost si uvědomíme, až když mají přímý vliv na náš život. Můžeme zažít výše zmíněné pocity doma, nebo v přírodě máme najednou pocit, že nás okolní rostliny a zvířata pozorují nebo dokonce vítají, když vejdeme do lesa atd. Podobné nevysvětlitelné až děsivé pocity můžete mít v určitý čas na různých místech. Některá tato místa jsou zvláští pořád a jiná pouze v určité době. Takovým místům se říká „mezi“ a jsou známá častým výskytem víl a dalších podobných bytostí.

I doma máme všichni taková místa. Právě hlavně o domácnostech je tento článek. Nemusíte chodit vůbec daleko, abyste potkali víly. Bývají to schodiště, chodby, sklepy, skříně nebo přístěnky, prostory pod nábytkem, okna, prahy, tmavé kouty, půdy... Právě sem se stahují elfové, kteří se označují jako „temní“ – hlavně proto že se jim líbí tmavá místa, stinné kouty atd. Nejsou nijak nebezpeční, ani nám neškodí, ale pokud byste je spatřili (třeba duchovním zrakem), asi byste se jich lekli, protože nejsou příliš krásní. Vypadají spíš jako tmaví pavouci. Mají dlouhé hubené končetiny, ni nichž mohou mít různé podivné výrůstky a pohybují se spíše pomalu a uprostřed pohybu často jakoby na dlouhou dobu ztuhnou (asi jako chameleon ☺). Šíří kolem sebe téměř mrazivou atmosféru. Není tedy divu, že nám při setkání s nimi vstávají vlasy na hlavě a naskakuje husina. Většinou na sebe berou podobu stínu. Drží se ve tmě nebo nejtmavších stínech. Stín, kde se právě zdržuje temný elf vypadá jako by měl větší hustotu než obyčejný stín. Když se do něj pozorně zadíváte, podvědomě poznáte, že tam je a přepadne vás nepříjemný pocit, jako když vás z toho stínu něco upřeně pozoruje.
27.06.2017 18:54:15
silvestr3112
Fantasy_Black_angel_with_black_068270_.jpg
1322817-bigthumbnail.jpg
Anděl.jpg

Pochlubte se, co jste vyráběli!

Runy (51)

Setkáváte se s duchovními průvodci?

Jo! (23)
Ne! (15)
Temný anděl.jpg
jinafire_long_by_ninsianna-d5ovfwg.jpg


Dark-Angel-angels-7915006-570-840.jpg

online:
Naučte se nové dovednosti a vyzkoušejte je v praxi! Věštění - magie - duchovno - andělé - víly - sny - čarodějnictví - esoterika - astrologie - filozofie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one